Reklama [góra]

50-lecie Koła PZW Mieszkowice


W ostatnią niedzielę, 12 czerwca 2016 roku Zarząd Koła PZW w Mieszkowicach zorganizował zawody wędkarskie z okazji jubileuszu 50-lecia swojego istnienia.

W zawodach uczestniczyli wędkarze z Mieszkowic oraz gościnnie członkowie koła PZW "Rurzyca" z Chojny.

Zawodników i gości o g.7.30 przywitał Prezes Koła kol. Jarosław Trygub. Gromkimi brawami został przywitany założyciel koła w Mieszkowicach członek-senior Marian Rostkowski, który do dnia dzisiejszego jest aktywnym wędkarzem i honorowym członkiem PZW. Po krótkiej odprawie z sędzią zawodów przystąpiono do losowania stanowisk. Po trzech godzinach łowienia ryb na kanale w Siekierkach, komisja sędziowska ważyła ryby i wyłoniała najlepszych zawodników.


Obecny na zawodach Burmistrz Mieszkowic p.Andrzej Salwa w trakcie ogłaszania wyników rywalizacji podziękował wszystkim za aktywny udział w zawodach, złożył na ręce założyciela koła podziękowania za wieloletnią pracę w rozwoj wędkarstwa w rejonie gminy Mieszkowice oraz życzył kolejnego tak pięknego jubileuszu. Puchary z rąk p.Burmistrza za najlepsze wyniki otrzymali:

Juniorzy:
1.Najmowicz Jan
2.Najmowicz Barbara

Goście:
1. Bocianowski Ryszard
2. Nalborska Grażyna
3. Nalborska Urszula

Gospodarze:
1. Matczak M.
2. Hryczyński J.
3. Walkiewicz G.

Za największą rybę puchar odebrał Matczak M.

Wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem i zimnymi napojami, każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową i pamiątkowe upominki.

Zarząd Koła PZW w Mieszkowicach serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom wędkarstwa za przybycie na obchody 50-lecia.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.