Reklama [góra]

Aktywiści z chojeńskiej Dwójki znów w akcji


Radni Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie podsumowali tegoroczną edycję autorskiego projektu „Aktywny Samorząd”. Udali się do redakcji portalu „Chojna24”, aby w ciekawej rozmowie z p. Pawłem Sławińskim wyjaśnić szczególnie nurtujące ich kwestie – przyszłości systemu edukacji po planowanych zmianach, a także przyszłości chojeńskich zabytków.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i pięknej, słonecznej aurze, w związku z czym, rozmówcy mogli udać się pod chojeńskiego „Olbrzyma”, aby dodatkowo móc sprawdzić przygotowanie parku miejskiego do zbliżającego się wielkiego, szkolnego przedsięwzięcia – Festynu „Po zdrowie pod Platan”.


Samorządowcy z Dwójki serdecznie dziękują Panu Pawłowi Sławińskiego za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i przede wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi na pytania ciekawskich aktywistów. Panu Pawłowi Zielonce dziękujemy natomiast za zorganizowanie słodkiego poczęstunku – dzięki Panu zaspokoiliśmy nie tylko głód wiedzy, ale i doskwierający każdemu młodemu człowiekowi głód słodkości.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.