Reklama [góra]

Alarm bombowy i akcja antyterrorystów w Gryfinie, bomba w urzędzie w Trzcińsku Zdroju


Zgłoszenie o bombie otrzymało kilka instytucji w regionie. W Gryfinie policjanci sprawdzali budynek Sądu i Urzędu Skarbowego. 

- Informacja o ładunkach wybuchowym została wysłana pocztą elektroniczną - informuje Bogumił Prostak z gryfińskiej policji.

Do zdarzenia doszło w środę 8 czerwca przed południem. Funkcjonariusze sprawdzili budynki, z Sądu zostali wyproszeni petenci a sam obiekt został na kilkanaście minut zamknięty.

Obie instytucje funkcjonują już bez problemu, podobne e-maile z informacją o ładunkach wybuchowych otrzymały instytucje w całej Polsce.

Antyterroryści przed urzędem

Zgłoszenia o bombie to nie jedyne policyjne działania tego dnia. W godzinach porannych oddział antyterrorystów przeprowadził akcję zatrzymania podejrzanego w centrum Gryfina. Sytuacja miała miejsce na ulicy 1 maja niedaleko Urzędu Miejskiego.

Bomba w Trzcińsku Zdroju 

"W budynku podłożono bombę odłamkową z trucizną, będzie masakra" - e-mail o takiej treści dotarł do Urzędu Miejskiego w Trzcińsku Zdroju. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną, ewakuowano pracowników. Budynek urzędu został przeszukany, nic nie znaleziono. Cała akcja to głupi żart.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.