Reklama [góra]

Czarny wtorek, dwa wypadki i pożary w regionie [foto]


Dzisiejszy dzień nie jest dobry dla służb ratowniczych w powiecie gryfińskim. Do kolejnych zdarzeń drogowych doszło w północnej części naszego powiatu. 


Rano informowaliśmy o wypadku na drodze krajowej nr 31. W pobliżu Widuchowej dachował osobowy Opel Corsa. Szczegółowo o zdarzeniu informowaliśmy w artykule Spowodował wypadek i odjechał nie udzielając pomocy - szukamy kierowcy srebrnego samochodu


Kilka minut po godzinie 15:00 doszło do pożaru samochodu osobowego w Gryfinie. Na czas akcji gaśniczej zablokowana została ulica Szczecińska. Strażacy szybko uporali się z ogniem, spaleniu uległa komora silnika.Przed godz. 18:00 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Sobiemyśl. Samochód marki BMW dachował, jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. W tym przypadku również kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na jezdni w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. 


Wieczorem strażacy interweniowali jeszcze przy pożarze w Nowym Czarnowie. Zgłoszenie dotyczyło gęstego dymu unoszącego się w oddali. Po przybyciu zastępu straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, pożar starych materacy w budynku gdzie kiedyś był basen. Kilka minut później i prawdopodobnie mogłoby dojść do pożaru budynku.


fot. KPPSP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.