Reklama [góra]

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Góralicach


W ubiegłą niedzielę 5 czerwca 2016r. w Góralicach odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Sołtysa i Radę Sołecką. Na dzieci i dorosłych, którzy licznie przybyli na festyn czekały różne atrakcje. 

Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w różnych zabawach i konkursach sportowych przygotowanych, i przeprowadzonych przez animatorkę kultury Panią Anetę Żur. Wszystkie dzieci otrzymały wiele prezentów i nagród zakupionych przez Radę Sołecką.

Dzięki Nadleśnictwu Myślibórz wszyscy mogli skorzystać z obficie zaopatrzonego bufetu, w którym były bezpłatne kiełbaski z grilla oraz napoje. Przedstawiciele Nadleśnictwa wystawili stoisko edukacyjne oraz przeprowadzili liczne konkursy o tematyce przyrodniczej. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni.

Gospodynie z Góralic upiekły i częstowały wspaniałymi domowymi wypiekami.

Na festynie można było również skorzystać z przejażdżki motocyklem, za co dziękujemy Panu Andrzejowi Saskowskiemu.

Festyn uświetnili również strażacy z OSP Trzcińsko-Zdrój, którzy przyjechali do nas nowym wozem strażackim, druh Paweł Trzaskoś przeprowadził prezentację wozu pożarniczego oraz wytłumaczył, do czego służą wszystkie urządzenia. Druhowie aktywnie włączyli się do zabawy biorąc udział w licznych konkursach, zorganizowali również kurtynę wodną, pokaz gaszenia pianą gaśniczą oraz konkurs trafiania do celu strumieniem wodnym.


Jedną z największych atrakcji było darmowe korzystanie z dmuchanych zamków. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy, za co serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Malec i Katarzynie Zioła.

Szczerze i gorąco pragniemy podziękować wszystkim instytucjom i osobom prywatnym, które zaangażowały się i włożyły wiele pracy w przygotowanie „Dnia Dziecka” w Góralicach.

Szczególne podziękowania za hojność składamy sponsorom:

Lista Sponsorów: Nadleśnictwo Myślibórz, RSP „Jedność” w Rowie, Przewodnicząca RM Maria Woźniak, Radny Powiatu Piotr Bugajski, Radny Witold Kordas, Zakład usług leśnych Pana Artura i Tomasza Sumara, Pan Marek Zioła, Państwo Marta i Jacek Białko, Pani Wanda Bazan-Firma Husqvarna, GS Trzcińsko-Zdrój, Krystyna i Krzysztof Białko, Zofia i Andrzej Kwiecień, Maria i Bogusław Śliż, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Malwina i Wojciech Osadców.

Organizatorzy składają również serdeczne podziękowania wszystkim Paniom, które upiekły wspaniałe ciasta Pani: Sławomira Zioła, Mariola Ziętek, Elwira Juwa, Maria Śliż, Anna Lewandowska, Agnieszka Malec, Marta Białko, Bożena Bazan, Zofia Bożek, Marta Białko II, Malwina Osadców, Agnieszka Makuchowska.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.