Reklama [góra]

/center>

Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB


Wielkimi krokami zbliża się do nas jeden z największych w naszym województwie maratonów rowerowych. Już w niedzielę 12 czerwca w Przyjezierzu k/Morynia odbędzie się największa impreza MTB w powiecie gryfińskim. Wszystkich miłośników zdrowego wypoczynku i sportowej rywalizacji zapraszamy do udziału w wyścigu na dystansie 18 km lub 50 km. 

Start wyścigu o godz. 11.00. Wcześniej, o godz. 10.00 będzie sprawowana msza św. Dystans krótszy jest przewidziany dla wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje siły i spędzić trochę czasu w gronie sympatyków kolarstwa górskiego lub też wykazać się rodzinnym zaangażowaniem i wystartować w parze rodzic/opiekun – dziecko. 

Dla wszystkich, którzy chcą się zmierzyć z własnymi słabościami oraz trudami trasy polecamy dystans 50 km. W zawodach, które są rozgrywane w ramach Zachodniej Ligi MTB będzie prowadzona dodatkowa klasyfikacja dla najlepszych zawodników i zawodniczek z powiatu gryfińskiego. Ponadto zapraszamy do udziału kibiców, szczególnie na miejscu imprezy, wśród których – podobnie jak wśród zawodników – zostaną wylosowane cenne nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów. Ponieważ nagrodę można będzie odebrać tylko osobiście podczas losowania, dlatego należy pozostać do końca imprezy. Liczymy także na doping kibiców podczas wyścigu w miejscowościach: Przyjezierze, Mirowo, Dolsko, Stare Objezierze, Nowe Objezierze, Żelichów. Jednocześnie organizatorzy przepraszają za ewentualne utrudnienia w ruchu drogowym z racji tego, że trasa wyścigu w niewielkich fragmentach przebiega po drogach publicznych lub je przecina. Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie internetowej www.zlmtb.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.