Reklama [góra]

Kradzieże, włamania i pijani kierowcy - kronika zdarzeń kryminalnych w regionie


Kradzież wydechu samochodu, włamanie do altanki i pijani kierowcy - z tym zmagali się funkcjonariusze w minionym tygodniu. Przedstawiamy kronikę zdarzeń do których w minionych dniach interweniowali policjanci. 

W dniu 7 czerwca w Kołbaczu z samochodu ciężarowego marki Mercedes poprzez zdemontowanie dokonano kradzieży kompletnego układu wydechowego wartości 7000 zł.

W nocy z 6/7 czerwca w Gryfinie na ul.Czechosłowackiej poprzez wypchnięcie okna dokonano włamania do altanki, z której skradziono elektronarzędzia na kwotę 1500 zł.

W dniu 9 czerwca 2016 r w Chojnie przy ul. Jagiełły z zaplecza sklepu dokonano kradzieży kartonu z bielizną o łącznej wartości 1800 zł.

W dniu 8 czerwca w Zatoni Dolnej podczas kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel policjanci ujawnili, że kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 9 czerwca policjanci Posterunku Policji Widuchowa-Banie w czasie kontroli drogowej w Baniewicach ujawnili, że kierujący samochodem marki Opel 59-letni mieszkaniec gminy Banie jest w stanie nietrzeźwości.

W dniu 10 czerwca policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Chojnie w miejscowości Grzybno u 22 letniego mieszkańca naszego powiatu ujawnili środki odurzające w postaci 0,86 grama marihuany.

W dniu 11 czerwca w Trzcińsku-Zdroju Policjanci Komisariatu Policji w Chojnie ujawnili,że kierujący samochodem osobowym marki BMW 32 letni mieszkaniec Trzcińska-Zdroju znajduje się w stanie nietrzeźwości - 2,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.