Reklama [góra]

Kronika Policyjna [12-15.06]


W dniu 12 czerwca w Chojnie przy ul.Mieszka I-go sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej z lady sklepowej dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy wartości 500 zł.

W dniu 12 czerwca w Gryfinie przy ul. Krasińskiego policjanci gryfińskiej komendy zatrzymali 17 letnią mieszkankę naszego miasta, która posiadała przy sobie woreczek z zawartością 0,66 grama amfetaminy.

W dniu 13 czerwca w Chojnie z mieszkania przy ul.Ogrodowej dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 500 zł.Policjanci komisariatu Policji w Chojnie prowadzą czynności zmierzające od zatrzymania sprawcy kradzieży Przemysława S., mieszkańca naszego powiatu.

W dniu 13 czerwca 2016 r w Sobiemyślu dokonano wybicia szyby w samochodzie marki Ford C-Max wartości 600 zł zaparkowanego na posesji pokrzywdzonego.Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy uszkodzenia mienia.

W dniu 15 czerwca 2106 r w Gryfinie przy ul.Nadodrzańskiej policjanci OPI w Gryfinie dokonali zatrzymania 19 letniego mieszkańca naszej gminy,który będąc w stanie nietrzeźwości 1,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu kierował samochodem osobowym marki Toyota Avensis.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.