Reklama [góra]

MS Group - producent ogrodzeń betonowych i nowoczesnych ogrodzeń stalowych z RosnowaMS Group to rodzimy producent ogrodzeń betonowych i nowoczesnych ogrodzeń stalowych. Firma z Rosnowa niedaleko Trzcińska Zdroju zdobyła duże zainteresowanie wśród klientów z naszego regionu oraz Niemiec, Skandynawii, Ukrainy i Rosji. 

Jako jedyni w naszym województwie wykonują ogrodzenia dwustronne z wzorami dwustronnymi. W firmie są zatrudniani legalnie robotnicy z Ukrainy, absolwenci i ukraińskich uczelni technicznych, z wykształcenia inżynierowie. Ogrodzenia betonowe są wykonywane metodą ubijania ręcznego w formach, istnieją różne struktury, ponad 16 wzorów. Natomiast ogrodzenia stalowe wykonywane są metodą ręcznego kowalstwa i spawania. Zastosowanie ma metoda wyginania na zimno. Wysoka jakość ogrodzeń z Rosnowa znalazła uznanie na rynku lokalnym oraz w innych regionach kraju i za granicą.

Wyroby dzięki staranności wykonania oraz niekonwencjonalnym wzorom, zastosowaniu kutego, nietuzinkowego stylu cieszą się dużym powodzeniem. Wykonywane są starannie ogrodzenia na każdą kieszeń od klasycznych, prostych po innowacyjne i nowoczesne wzory. Właściciel firmy Mariusz Suska podkreśla w rozmowie, że produkty wykonywane są według projektów firmowych lub na życzenie indywidualne klienta. Jesteśmy wykonać każde ogrodzenie - podkreśla właściciel firmy.

Adres firmy - Rosnowo 41, Trzcińsko Zdrój. Tel. 789 176 575                                                                       

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.