Reklama [góra]

Szpital w Gryfinie zachęca przyszłe mamy do wyboru ich placówki


Szpital Powiatowy w Gryfinie wchodzący w skład grupy kapitałowej Dom Lekarski S.A w ramach kompleksowej opieki porodowej i położniczej oferuje przyszłym mamom opiekę doświadczonych lekarzy specjalistów ginekologów- położników . Kameralne sale przedporodowe i poporodowe wyposażone w najnowszy sprzęt medyczny gwarantują intymną atmosferę pobytu i zapewniają bezpieczne warunki w trakcie porodu i połogu.

Spersonalizowany, indywidualny stosunek pracowników szpitala do osobistych oczekiwań i potrzeb pacjentek, życzliwość i domowa atmosfera panująca w placówce znakomicie poprawiają jakość przeżyć związanych z porodem.


Położne z wieloletnim stażem zawodowym, gwarantują najwyższy poziom wiedzy i opieki zarówno przed porodem, jak i w jego trakcie a także w okresie połogu. W trakcie pobytu mamy i dziecka na oddziale neonatologicznym udzielane są porady położnej laktacyjnej. Nad dzieckiem czuwa doświadczona kadra pediatrów i neonatologów. Oddział neonatologiczny wyposażony jest w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczeństwo noworodka.

Dla rodzących w szpitalu matek przygotowane są: farmakologiczne środki znieczulające bóle porodowe, a także znieczulający gaz Entonox, który pacjentka dawkuje według własnego uznania – ten rodzaj znieczulania szpital w Gryfinie oferuje bezpłatnie w ramach finansowanej przez Powiat Gryfiński akcji ”Rodzić Bez Bólu”.

Za porody rodzinne szpital nie pobiera opłat. Dodatkowo umożliwia spodziewającym się dziecka matkom wcześniejsze poznanie personelu i oddziału porodowego. Przyszła mama, która chce wcześniej odwiedzić oddział, może skontaktować się z każdą położną dyżurną. W trakcie porodu można pobrać krew pępowinową do Banku Komórek Macierzystych.

Szpital Powiatowy w Gryfinie jest szpitalem o I stopniu referencyjności, co oznacza, że rodzić w nim mogą kobiety w ciąży niepowikłanej.

Zapewnione przez Szpital Powiatowy w Gryfinie warunki pobytu spodziewającym się dzieci paniom w niczym nie ustępują warunkom szpitali ośrodków wielkomiejskich.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.