Reklama [góra]


Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu [foto] [video] [wyniki]


W Starym Objezierzu odbył się XVII Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej. Organizatorzy przygotowali dwie trasy - 5 km dla kobiet i 10 km dla mężczyzn. Wystartowało około 100 zawodników. 

Bieg był połączony z Festynem Sportowo - Rekreacyjnym oraz Akcją Charytatywną "Pomóżmy Mai Widzińskiej". Organizatorami wydarzenia było OSP W Starym Objezierzu, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Radny Rady Miejskiej w Moryniu Jerzy Domaradzki.

Wyniki 5 km - kobiety

1. Pochranowicz Barbara - Dębno - 18,37
2. Kobydecka Klaudia - Kostrzyn nad Odrą - 19,33
3. Kaczmarek  Ewa - Mieszkowice -19,55
4. Szurgocińska Nikolina - Chojna - 20,51
5. Przygoda Katarzyna - Chojna - 21,12
6. Szymczyk  Paulina - Banie - 22,07
7. Burek Justyna - Klępicz - 23,04
8. Paszkowiak Agnieszka Marta - Chojna - 23,29
9. Andrych Magdalena - Gryfino - 23,33
10. Hytry  Agnieszka  - Kostrzyn nad Odrą - 24,01
11. Maryniak Agata  - Szczecin - 24,05
12. Rudkiewicz-Surmacz  Anna - Chojna - 24,14
13. Jaz  Małgorzata - Mieszkowice  - 24,37
14. Konopka Karolina - Chojna - 25,26
15. Duraj  Maria - Banie - 25,27
16. Jaz  Aneta - Chojna - 25,31
17. Herold  Katarzyna - Dębno - 25,4
18. Glubs Wioletta - Jelenin - 25,56
19. Grzelczak Marta - Chojna  - 26,02
20. Chamera  Kamila - Gryfino - 26,12
21. Nowicka Wioletta - Żabnica - 26,12
22. Krupa Anna - Dębno - 26,18
23. Magierska  Honorata - Gryfino - 26,29
24. Zielazek  Sandra - Gryfino - 26,3
25. Piasecka Marta - Szczecin - 28,07
26. Juruć Paulina - Szczecin - 28,08
27. Downar Angelika - Szczecin - 28,29
28. Bielawska Anna - Trzcinsko Zdrój - 28,3
29. Grudniewska  Iwona - Żabnica - 28,31
30. Marciniak Lidia  - Szczecin - 30,5
31. Kurkowska  Angelika - Moryń - 30,5
32. Pośniak  Katarzyna - Chojna - 31,48
33. Ostrowska Teresa - Moryń - 32,08
34. Okonek Izabela - Gorzów Wlkp. - 33,05
35. Jaz  Justyna - Chojna  - 33,18

Wyniki 10 km kobiety

1. Jakubik Sławomir - Chojna  - 35,04
2. Chawawko Tomasz - Dębno - 35,18
3. Naglacki Grzegorz - Szczecin - 35,50
4. Osowski Tomek - Dębno - 36,17
5. Pluta  Grzegorz - Nowe Czarnowo - 39,13
6. Skwarzyński  Jacenty - Gryfino - 39,26
7. Czosnowski  Krzysztof - Gryfino - 39,38
8. Duchowski  Robert - Gryfino - 39,42
9. Gontarz Karol - Trzcińsko-Zdrój - 39,46
10. Pochranowicz Andrzej - Dębno - 40,27
11. Wesołowski Mirosław - Dębno - 40,30
12. Jackiewicz  Artur - Kostrzyn nad Odrą - 40,43
13. Krawczyński Daniel - Kostrzyn nad Odrą - 40,59
14. Szmigiel Tomasz - Kostrzyn nad Odrą - 41,00
15. Zazulak Andrzej - Chojna  - 41,17
16. Raciborski Marek - Gryfino - 41,41
17. Jaz  Krzysztof - Mieszkowice - 41,52
18. Czekalski Tomasz - Chojna - 42,51
19. Wawruszczak Zdzisław - Mieszkowice - 43,02
20. Grzelaczak Grzegorz  - Chojna - 43,10
21. Bykowski  Piotr - Gryfino - 43,52
22. Fleszer Natan -  Kostrzyn nad Odrą - 44,07
23. Lemczak Paweł  - Boleszkowice - 44,19
24. Lewicki Michał  - Moryń - 44,31
25. Zdanowski  Dariusz - Kostrzyn nad Odrą - 45,01
26. Kaczmarek  Jan - Mieszkowice - 45,06
27. Skwarna Robert  - Myślibórz - 45,42
28. Chrząszcz  Andrzej - Kostrzyn nad Odrą - 45,43
29. Marciniak Wojciech - Szczecin - 45,50
30. Klęczar Igor - Przyjezierze - 46,13
31. Czekalski Krzysztof - Chojna - 46,35
32. Hołub Piotr - Gryfino - 46,45
33. Winkel Arkadiusz - Gryfino - 47,04
34. Szurgociński  Piotr - Chojna - 47,08
35. Kurlej Mariusz - Gryfino - 47,13
36. Ciołek Grzegorz - Dębno - 47,16
37. Krupa  Krzysztof - Dębno - 48,06
38. Napieracz Mirosław - Dębno - 48,07
39. Kozakiewicz Michał - Gryfino - 48,51
40. Gospodarczyk Zbigniew - Myślibórz - 48,55
41. Binięda Paweł - Mieszkowice - 49,29
42. Okonek Kazimierz - Gorzów Wlkp - 49,31
43. Andrych  Kamil - Gryfino  - 49,31
44. Strelczuk Mariusz - Chojna - 50,37
45. Konecki Damian - Moryń  - 50,48
46. Górski Bernard -  Mierno - 51,26
47. Makowski  Dariusz - Chojna - 51,58
48. Nika Robert - Chojna - 52,52
49. Lewicki Andrzej - Moryń - 53,19
50. Romas Czesław - Gorzów Wlkp. - 53,36
51. Barylski Grzegorz - Witnica - 54,12
52. Stec Radosław - Chojna - 54,45
52. Niedźwiecki Józef - Mostno - 55,13
53. Jemczura Marcin - Dębno - 55,42
54. Oleśków Norbert - Chojna - 55,52
55. Borysewicz Alfred - Dębno - 55,54
56. Poraziński Przemysław - Chojna - 56,39
57. Chomont Wiesław - Moryń
58. Kołaczyk Jerzy - Moryń
59. Zieliński Andrzej - Czachów

Zapraszamy do obejrzenia relacji i fotogalerii przygotowane przez naszych reporterów. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.