Reklama [góra]

Dobro Powraca - Piotruś dla Mai


Jak aktualne jest hasło Dobro Powraca pokazał Piotruś Wróbel wraz z Rodzicami Justyną i Rafałem, który w dniu 9 gośćmi w Moryniu. Chcieli podziękować grupie Aniołów Piotrusia z Gminy Moryń i nie tylko , są to Mariusz Sikora, Katarzyna Kupczyk, Adam Nowiński Ewa Dudar, Marek Kurjata, Karolina Dudek- Śmiśniewicz, sołectwo Przyjezierze, Ewelina Piątek, Piotr Szamański, Jerzy Domaradzki, Mariusz Kupczyk, Robert Górski, Tomasz Śmiśniewicz.

Anioły Piotrusia z Morynia zorganizowały ciekawe inicjatywy np. występ Kabaretu Ciach, Jarmark Wielkanocy. Mieszkańcy powiatu gryfińskiego, Regionu i ludzie z Polski oraz zagranicy wsparli Piotrusia w walce a rakiem oczu.


Spotkanie w Restauracji Victoria na Plaży zdominował Piotruś, który skutecznie zabierał każdego na spacerki po kąpielisku.

Wizyta Piotrusia z aniołami w koszulkach „DOBRO POWRACA” przeniosła się do Starego Objezierza, gdzie otwierał On Bieg Integracyjny połączony z akcją charytatywną pomocy dla Mai Widzińskiej, która mieszka w Klępiczu i zmaga się chorobą. Piotruś Wróbel jest Naszym Ambasadorem pomocy innym dzieciom w myśl hasła Dobro Powraca.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.