Reklama [góra]

Samobójca, kradzieże i nietrzeźwi kierowcy - raport zdarzeń kryminalnych w regionie


W minioną sobotę, 25 czerwca 26-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo i skoczyć z mostu. W ten sam dzień inny mężczyzna po kłótni ze swoją partnerką zniszczył jej samochód. Ponadto policjanci mieli do czynienia z kradzieżami i pijanymi kierowcami. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym raportem zdarzeń kryminalnych w naszym regionie. 

W dniu 25 czerwca w Gryfinie 26 letni mieszkaniec naszego miasta usiłował popełnić samobójstwo skacząc z mostu przy ul.Piastów.Po wskoczeniu do wody desperat został wyciągnięty przez Straż Pożarna.Doznał urazu kręgosłupa.

W dniu 25 czerwca w Gryfinie na ul. Bolesława Chrobrego o godz.6.15 policjanci ruchu drogowego KPP w Gryfinie ujawnili,że kierujący samochodem Peugeot, 44 letni mieszkaniec naszego miasta znajduje się w stanie nietrzeźwości 0,70 promila alkoholu w wydychany powietrzu

W dniu 25 czerwca w Dłusku Gryfińskim po wcześniejszej kłótni z partnerką Andrzej B. kopiąc w samochód dokonał jego uszkodzenia powodując straty w kwocie około 1500 zł

W dniu 25 czerwca w Cedyni w czasie kontroli drogowej policjanci OPP w Szczecinie ujawnili u kierującego, 25 letniego mieszkańca gminy Cedynia środki odurzające w postaci amfetaminy.

W dniu 27 czerwca policjanci Posterunku Policji Widuchowa-Banie zatrzymali 24 letniego mieszkańca Szczecina, który z terenu po byłej fermie drobiu usiłował dokonać kradzieży blachy aluminiowej w ilości około 20 m kwadratowych.

W dniu 27 czerwca w Krajniku Dolnym z otwartego samochodu obywatela Niemiec dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 260 euro.

W dniu 28 czerwca w Krajniku Dolnym Policjanci Komisariatu Policji w Chojnie wspólnie z funkcjonariuszami Policji Niemieckiej podczas pościgu dokonali zatrzymania 28 letniego mieszkańca powiatu łobeskiego, który w swoim pojeździe posiadał elektronarzędzia utracone na terenie Niemiec

W dniu 30 czerwca w Mieszkowicach policjanci Posterunku Policji Mieszkowice-Moryń ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, mieszkaniec naszego powiatu znajduje się wstanie nietrzeźwości 1,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


fot. archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.