Reklama [góra]

W Chojnie odbędzie się jedna z największych,undergroundowych imprez z muzyką elektroniczną27 sierpnia na chojeńskim lotnisku odbędzie się największa impreza muzyczna regionie, „Kontrola Lotu” – Underground Electronic Music Session. Na trzech scenach wystąpi ponad trzydziestu dj’ów, którzy zaprezentują autorskie sety.

„Kontrola Lotu” organizowana przez Stowarzyszenie Elektronicznych 27.08.2016 zawita na lotnisko w Chojnie już po raz piąty. Tym razem organizatorzy planują stworzenie trzech scen tematycznych. Na każdej z nich prezentowany będzie inny rodzaj muzyki,powiązany z dźwiękami techno i drum and bass.Cała impreza zostanie poprowadzona przez ponad 30 dj’ów, którzy na co dzień grają w czołowych klubach muzycznych w naszym kraju.

- W tym roku po serii imprez promujących Kontrolę Lotu, spodziewamy się rekordowej frekwencji. Jesteśmy również zaszczyceni wsparciem wielu znanych osobowości ze sceny klubowej. Z całą pewnością podniesie to jeszcze bardziej poziom muzyczny całego wydarzenia – komentuje Szymon Litwiniuk, jeden z członków Stowarzyszenia Elektroniczni.

Głównym celem festiwalu jest promocja niszowych dźwięków niedostępnych na co dzień w popularnych klubach.Na tegorocznej edycji Kontroli Lotów spodziewani są dj. z Niemiec, Holandii, Anglii czy Irlandii. Głównym celem organizatorów jest jednak dawanie szansy zaczynającym swoją przygodę muzykom.

Uczestnictwo w imprezie jest darmowe.

Wspomóżcie nas!

Stowarzyszenie Elektroniczni jest organizacją non-profit. Wszelkie akcje, które organizujemy robimy bezpłatnie siłą własnych rąk. Stąd też zachęcamy każdego do pomocy bo każda złotówka się liczy. Pozwoli nam to na sprawniejszą realizację naszych imprez i wydarzeń. Działamy dzięki skromnym środkom finansowym pozyskiwanym ze składek oraz wsparciu naszych Przyjaciół. Każda złotówka przeznaczana jest na potrzeby organizowanego przez nas wydarzenia - Kontrola Lotu. W tym roku ożywiamy kolejne miejsce poradzieckiego lotniska w Chojnie – budynek opuszczonego koszarowca, robimy trzecią scenę z lżejszą muzyką, ciężko pracujemy nad końcowym efektem – to wszystko dla Was!

Stowarzyszenie ELEKTRONICZNI
19 9370 0007 0006 6745 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Chojnie
z dopiskiem: "darowizna"

Underground na poradzieckim lotnisku

Jesteś wstanie wyobrazić sobie imprezę na miarę dobrego festiwalu, bez super promocji w radio, TV... i jeszcze lepszych sponsorów? Przedsięwzięcie, w którym najważniejsi są ludzie i łącząca ich muzyka a nie koszt biletu? Festiwal, na którym może zagrać każdy kto kocha muzykę? Wydarzenia, które jest tworzone z pasji do ludzi i otaczającego nas świata?

Jeśli Twoja odp. jest bliższa NIE niż TAK, wpadnij na "Kontrolę Lotu”. Festiwalu, którego esencją jest połączenie pasji różnych ludzi w jednym celu - spontanicznej, niczym nieograniczonej zabawie w miejscu które potęguje uczucie wolności i beztroskiumożliwiającej czerpanie magii z każdej, ociekającej pozytywną energią nut chwili.

Kontrola Lotu to szansa na poznanie znanych dj. oraz odkrycie tych mniej znanych, którzy pod osłoną nocy grają do ścian swoich pokoi, patrząc na rozgwieżdżone niebo. Istotą naszego spotkania nie jest bowiem mierzenie popularności a wymiana doświadczeń towarzyszących naszej wspólnej pasji – muzyce.

Festiwal organizowany jest już ponad pięć lat w budynkach wojskowego lotniska w Chojnie (zachodniopomorskie). Bunkry, koszary, wysokie trawy, w których nasi festiwalowicze rozkładają swoje namioty tworząc małe enklawy reprezentujące różne regiony naszego kraju. Wszytko to tworzy niepowtarzalny klimat, którego nie zaznasz na komercyjnych festiwalach.

Od organizatora.
Wszytko co robimy wymaga pasji nie pieniędzy, choć i one są istotnym elementem każdego przedsięwzięcia. Pragniemy jednak przede wszystkim dobrej zabawy! Wszytko robimy dzięki własnym środkom pozyskiwanym przez transparentne "Stowarzyszenie Elektroniczni".

Chcesz nam pomóc w organizacji najdzikszego festiwalu muzycznego w naszym kraju? Chcesz stworzyć własną scenę? Zagrać? Zapraszamy! Chcesz nas wspomóc w inny sposób - super! Najważniejsze jednak abyś nas odwiedził i przybił piątkę, zagrał muzykę i dobrze się bawił.

Co będzie grane w roku 2016?
electronic, deephouse, house, techhouse, minimal, techno, drum&bass, dubstep, ukgarage.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.