Reklama [góra]

Dwa tygodnie do inauguracji nowego sezonu, sparingi Odry, Energetyka, Czcibora i Rurzycy


To już ostania prosta przed starem piłkarskich rozgrywek w naszym regonie. Nowy sezon wystartuje za nieco ponad dwa tygodnie. 

Dla działaczy i trenerów  to ostatni moment na testowanie i pozyskiwanie nowych graczy. Drużyny oprócz treningów rozgrywają mecze sparingowe.

W Radziszewie Odra Chojna spotykała się z miejscową Odrzanką, podopieczni Grzegorza Michasiuka przegrali 2:1 gola honorowego dla Odry zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego Ogonowski. W środę chojnianie zagrają na własnym stadionie z Czciborem Cedynia.

Kibice którzy pojawili się na mecz Enegetyka Gryfino nie mogli narzekać na brak sportowych emocji gospodarze nie oddali łatwo skóry i ostatecznie zremisowali z rezerwami Pogoni Szczczecin 3:3 po bramkach Lipki, Piskorowskego i Aleksandrowicza.

Czcibor Cedynia w swoim trzecim sparingu pokonał grający dwie klasy wyżej zespół Błękitnych Pniewo 5:3. Mecz był pełen walki i dobrych ciekawych akcji z obu stron. Strzelcami bramek dla Cedyni byli Arkadiusz Bronakowski, Przemysław Bandyszewski, Łukasz Kołodziejczyk, Marcin Borczynski, gol samobójczy.
Ponadto w drużynie z Cedyni mogliśmy zobaczyć powracającego po rocznej przerwie środkowego pomocnika Marka Starzyka oraz Tomasza Borczyńskiego, który prawdopodobnie jednak nie zasili Odry Chojna i zostanie w klubie z Cedyni.

Występująca na co dzień w a klasie  Rurzyca Nawodna zagrała u siebie z drużną powracającą do tej klasy rozgrywkowej Koroną Klępicz. Zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze który pokonali zespół Korony 7:3.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.