Reklama [góra]

O psie który jeździł koleją... szukamy właściciela czworonoga


Szukamy właściciela psa, który wskoczył do pociągu relacji Kostrzyn nad Odrą - Szczecin Główny. Do zdarzenia doszło w środę 24 sierpnia. 

Pies wskoczył do pociągu w Mieszkowicach, skład odjechał o godzinie 9:49. Jak informuje nas Pani Anna - zwierzak niestety uciekł konduktorowi prawdopodobnie w miejscowości Godków Osiedle lub Lisie Pole - Poszukiwany jest jego właściciel. Może zauważy swoją zgubę. Proponuję kontaktować się z obsługą tamtejszej nastawni i mieszkańcami okolicznych miejscowości.

Informacja została wczoraj udostępniona na portalu społecznościowym, zgłaszały się kolejne osoby, które widziały zwierzaka, jedna z nich twierdzi, że około godziny 17:00 czworonóg znowu znalazł się w pociągu, tym razem wyruszył ze stacji Krzywin Gryfiński. 

Zdjęcie psa publikujemy powyżej. 

7 komentarzy:

 1. Właścicielka tego psa powinna zostać ukarana z tego względu ze przyszła na stację Mieszkowice,zostawiła biedne zwierzę na peronie i o godz 7 wsiadła do pociagu sama relacji Kostrzyn Szczecin.Pies natomiast w poszukiwaniu swej pani wskoczył do nastepnego pociagu.Dodam jeszcze ze ten pies ma wszczepionego chipa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   Bardzo proszę o jak najszybszą informację o właścicielce psa z ew.kontaktem telefonicznym; piesek jest w tej chwili u mojej mamy w Lisim Polu
   Mój telefon: 784 517 170
   Małgorzata Sochal

   Usuń
 2. Właścicielka suczki to Agata Skrzypińska Działek tel.570 494 785 Suczka wabi się Luna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i oczywiście suczka jest ciążarna, bo za mało jest psów w schroniskach i tych, które się tułają bezdomne :(
   Cały Net huczy od dwóch dni, a właścicielka jakoś nie zrobiła nic w tym celu, by sunię znaleźć. To ja nie mogłam przez tą sprawę spać, zaangażowałam nawet w sprawę Toz Szczecin, a beztroska rozmnażaczka nawet ogłoszeń nie raczyła zrobić. To karygodne!

   Usuń
 3. Jak właścicielka nie odbierze pieska to ja mogę ją zaadoptować bardzo chętnie juz mam jedną suczkę która też została porzucona

  OdpowiedzUsuń
 4. Właścicielka już się znalazła;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szanowny Panie redaktorze. Pociąg odjeżdżający z Mieszkowic o 9.49 jest relacji Zielona Góra - Szczecin Gł. a nie jak powyżej!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.