Reklama [góra]

/center>

Piłkarski sezon coraz bliżej, ostatnie sparingi przed startem rozgrywek


Inauguracja piłkarskiego sezonu coraz bliżej, w miniony weekend 5-7 sierpnia zostały rozegrane kolejne spotkania kontrolne drużyn z regionu. 

To ostanie przetarcia przed nowym sezonem, który startuje już w najbliższy weekend 13 sierpnia. Na boiskach pojawią się zawodnicy IV ligi oraz wojewódzkiej i regionalnej okręgówki.

IV liga: Energetyk Gryfino pokonał Kluczevię Stargard 4:3, mecz życia rozegrał Prawucki. Zawodnik aż cztery raz wypisał się na listę strzelców.

Na niedziele planowano mecz pomiędzy Osadnikiem Myślibórz a Odrą Chojną, spotkanie nie doszło jednak do skutku i zostało odwołane.

Wojewódzka Okręgówka: Morzycko Moryń u siebie rozgromił Iskierkę Szczecin aż 6:0. Hat-tricka zaliczył Krystian Zielas. Po jednym golu zdobyli Yevgheny Shapoval, Bartosz Jędrasiak i Mateusz Głos.

Czarni Lubanowo "wysoko" zremisowali z Ogniwem Babinek 6:6.

Regionalna Okręgówka: W Zielinie Zieloni okazali się lepsi od rywala z Kurzycka wygrywając 5:4. Orzeł Trzcińsko Zdrój wybrał się do Cedyni by sprawdzić formę Czcibora. Niespodziewanie gospodarze ulegli 1:3.

A klasa: W Czarnówku zagrały ze sobą zespoły Czarnych i Rurzycy Nawodnej. W lepszej formie tego dnia byli goście. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 (bramki: Fabian Karakicz x4 . Emil Jabłoński, Sebastian Jaz, Adam Hrycaj). Mecz rezerw Energetyka z Iskrą Banie zakończył się wynikiem 3:2.

B klasa: Okran Rów - Zrywem Góralice 6-7, -Błękitni Białegi - Sekwoja Brwice 4-6.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.