Reklama [góra]

Rowerem na Szlaku Pana Samochodzika [foto]


Ogromne puzzle, terenowa gra planszowa, poznawanie historii regionu i to wszystko na rowerze. Po raz czwarty odbył się rajd "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika". 

Miłośnicy dwóch kołek wyruszyli w 15 kilometrową trasę z Gądna i przez Moryń, Przyjezierze oraz Mirowo dojechali do Dolska. Po drodze na uczestników czekało wiele atrakcji, a na finiszu piknik.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji naszego reportera Józefa Misiuna.

2 komentarze:

  1. Pochwalam bardzo takie imprezy połączone z jazdą rowerem, ale jest jeden szkopuł : strach u nas w Polsce na szosach jeździć rowerem !..Tragiczny brak ścieżek rowerowych w naszym regionie , podobnych jak u naszych zachodnich sąsiadów. Nie wiem nawet czy dożyję czasów kiedy i u nas takie będą ( mam 58 lat) .Dlatego na razie i dzięki Bogu ( i dzięki Unii ) że granica niedaleka , jeźdźę często po niemieckich ścieżkach, na międzynarodowym szlaku Odry i Nysy .Gorąco polecam. niezapomniane wrażenia !!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pochwalam bardzo takie imprezy połączone z jazdą rowerem, ale jest jeden szkopuł : strach u nas w Polsce na szosach jeździć rowerem !..Tragiczny brak ścieżek rowerowych w naszym regionie , podobnych jak u naszych zachodnich sąsiadów. Nie wiem nawet czy dożyję czasów kiedy i u nas takie będą ( mam 58 lat) .Dlatego na razie i dzięki Bogu ( i dzięki Unii ) że granica niedaleka , jeźdźę często po niemieckich ścieżkach, na międzynarodowym szlaku Odry i Nysy .Gorąco polecam. niezapomniane wrażenia !!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.