Reklama [góra]

/center>

Ruszyła liga - inauguracja rozgrywek w IV lidze oraz wojewódzkiej i regionalnej okręgówce

Piłkarze zainaugurowali rozgrywki w nowym sezonie. Nasz dziennikarz Mateusz Szelążek z działu sportowego zebrał wyniki z spotkań, które odbył się w weekend od 12 do 14 sierpnia.

Już zgodnie z tradycją wraz z rozpoczęciem sezonu wracamy z cotygodniowym podsumowaniem wydarzeń na boiskach i stadionach w regionie.

IV Liga 

Już na początku rozgrywek Energetyk Gryfino dał swoim kibicom wiele emocji. Na stadionie przy ulicy Sportowej po meczu walki piłkarze Energii przegrali z Iną Goleniów 2-3. W innym meczu Osadnik Myslibórz w Chociwlu zremisował z Piastem 1-1. Dąb Dębno wysoko przegrał u siebie z Hutnikiem Szczecin 0-4.


Wojewódzka Okręgówka

W Pniewie na inaugurację miejscowy Błękit wygrał z Odrą Chojna 2-1. Honorowe trafienie zdobył Bartosz Skóra z rzutu karnego. W Lubanowie Morzycko Moryń bezbramkowo zremisowało z Czarnymi 0-0.

Regionalna Okręgówka

Zieloni Zielin pokonali Kłos Pełczyce 4-0, gole dla gospodarzy zdobyli: 2x Marek Pawlisiak, Artur Kolasa i Piotr Stelmach. W Dolicach Orzeł Trzcińsko Zdrój zremisował z Unią 1-1, gola dla Orła zdobył Durasiewicz. Mieszko Mieszkowice u siebie zremisowało z Koralem Mostkowo 1-1, bramkę dla gospodarzy zdobył Maciej Szymański. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.