Reklama [góra]

/center>

Zamieszanie drogowe w Gryfinie i duże zmiany w organizacji ruchu [video]


Po remontach głównych dróg w Chojnie przyszedł czas na Gryfino. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Na roboty drogowe kierowcy natkną się w kilku miejscach. 


- Żeby było lepiej, musi być przez chwile gorzej - powiedział reporterce bliźniaczego portalu gryfino24.info jeden z kierowców stojących w korku. Utrudnienia w ruchu można spotkać na ulicy Armii Krajowej, 9 Maja, Szczecińskiej, Łużyckiej, Pomorskiej, Grunwaldzkiej i Flisaczej - to główne trasy tranzytowe.

Najważniejsze zmiany zaszły w ciągu trasy krajowej nr 31, zamknięta została ulica Szczecińska, a ulicy Flisacza, do tej pory jednokierunkowa, stała się drogą dwukierunkową. Na wjeździe od strony Chojny (ul. Łużycka) ruch cały czas odbywa się wahadłowo. Zamknięte są z kolei ulice Pomorska, 9 Maja i część Armii Krajowej, gdzie trasa jest przebudowywana. 

Spora część kierowców stara się całkowicie omijać Gryfino wybierając drogę przez Niemcy. Jadąc w kierunku Szczecina, można również w Pniewie skręcić w drogę wojewódzką nr 121 i dalej lokalnymi trasami przedostać się przez Bartkowo, Wirówek i Wełtyń.

Kierowcą przypinamy, że nie tylko w Gryfinie czekają ich utrudnienia. Prace drogowe trwają w kilku miejscach na odcinku Chojna - Widuchowa, szczegółowo pisaliśmy o tym w artykule Roboty drogowe na DK31, kierowcy muszą zachować ostrożność.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.