Arkonia traci punkty w Chojnie, Morzycko wygrywa - przegląd piłkarskiego weekendu [foto]

Pierwsza piłkarska wrześniowa kolejka za nami, czas więc na cotygodniowe podsumowanie wyników meczów w regonie od IV ligi do B-klasy.

IV liga
Energetyk w Gryfinie  pokonuje Arkadię Malechowo 2-0, Dąb Dębno w Węgorzynie przegrywa ze Spartą 2-1 a Osadnik Myślibórz w Kamieniu Pomorskim uległ Gryfowi 3-0.

Wojewódzka Okręgówka
Przełamała się chojeńska Odra, która przed własną publicznością wygrała z Akronią Szczecin 1-0. Bohaterem spotkania był Jakub Kuflowski, który w 31. minucie zdobył gola na wagę trzech punktów.
Piłkarze Morzycka Moryń okazali się lepsi od Iskry Golczewo, mecz zakończył się wynikiem 2-1. Gole dla podopiecznych Piotra Janickiego zdobywali Chrzanowski i Ropiejko.

Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo 1-2

Regionalna Okręgówka
Orkan Suchań - Zieloni Zielin 0-1, Kłos Pełczyce - Mieszko Mieszkowice 3-1, Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-1.

A klasa
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 5-3, Grot Gardno - Pro-Team Żarczyn 5-1, Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 0-6 , LUKS Krzywin - Iskra Banie 0-3, Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo 3-2, Czcibor Cedynia - Korona Klępicz 2-2, Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 2-2, Piast Piaseczno - Olimpia Smolnica 7-2.

B klasa
Mecz w Białęgach rozpoczął się z 30 minutowym opóźnieniem, wszystko przez sędziego, który nie dojechał na spotkanie. Po długim oczekiwaniu zawodnicy obu ekip kierując się regulaminem ZZPN zdecydowali, że spotkanie się obędzie a sędzia zostanie wybrany pośród graczy. Gospodarze wygrali z Sokołem Różańsko 5-2.
Pozostałe wyniki: Tywa Swobnica - Odra Czelin 4-1, Merkury Nowogródek Pomorski - Sekwoja Brwice 3-1, Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice 1-1.