Reklama [góra]

Co Przyniesie Weekend ? - Pierwsza październikowa kolejka


Zapraszamy na co tygodniowe piłkarskie zapowiedzi oraz analizy nachodzącego weekendu w regonie.

IV liga:  Do Szczecina wybiera się Dąb Dębno, który w ostatnich tygodniach przeżywa ciężkie momenty. Wynik i forma nie zachwyca działaczy jak i kibiców. Ekipa z Dębna o tak ważne punkt powalczy z Jeziorniakiem. Pierwszy gwizdek o godz 15:00.

Energetyk Gryfino jedzie do Szczecinka by zagrać z MKP. Faworytem jest lider z Gryfina. Jeśli podopieczni Łukasz Cebulskiego nie zgubią punktów to będą nadal prowadzić w ligowej tabeli. (start godz 16:00) 

Osadnik Myślibórz, który jest bardzo blisko strefy spadkowej zmierzy się u siebie z Iną Goleniów.


Wojewódzka Okręgówka: Odra Chojna podejmie przed własną publicznością z będącą czarną latarnią ligi Polonią Płoty. Różnica między drużynami wynosi to tylko albo i aż trzy punkt. Pojedynek będzie walką o podwyższenie tej różnicy. 

Podopieczni Grzegorza Michasiuka  w obecnej rundzie nie prezentują wysokiej dyspozycji ku niezadwoleniu fanów. Jak na razie biało zieloni zebrali zaledwie cztery pkt.

W ostatniej kolejce przegrali z rezerwami Błękitnych Stargard aż 8-1. Natomiast goście z Płot zremisowali z Chemikiem Police 1-1. 

Początek spotkania o godz 16:00.

Morzycko Moryń w hicie 8 serii gier zmierzy się z Błękitnymi II Stargard. To bardzo ciekawie zapowiadające się starcie, zatem szykują się wielkie emocje i walka o prowadzenie w Szczecińskiej Klasie Okręgowej. Pierwszy gwizdek będziemy mogli usłyszeć już o godz 16.00.

W niedziele drugiego października Czarni w Lubanowie o godz 14:00 zagrają z Iskrą Goleczewo.


Regionalna Okręgówka: Mechanik Warnice kontra Orzeł Trzcińsko-Zdrój. W lepszej sytuacji są goście ponieważ zajmują 9 lokatę, natomiast Mechanik jest tuż nad spadkiem, ponieważ zajmuje 13 lokatę (start o godz 11).

Lokalny hit w Babinku gdzie tamtejsze Ogniwo zagra z Mieszko Mieszkowice. Utrzymujący się na pierwszej lokacie z pewnością będą mierzyć w komplet punktów. Celem gości z Mieszkowic będzie z pewnością urwanie pełnej zdobyczy punktowej. Początek spotkania o godz. 16:00. 

Ostatnią ciekawą parą jest pojedynek Polonia Giżyn - Zieloni Zielin, gdzie broniący się przed spadkiem gospodarze powalczą o zwycięstwo. Zieloni są na 11 miejsce i każdy punkt przyda się aby być w środku ligowej klasyfikacji.( niedziela 15 :00)


A klasa: Niemal wszystkie mecze odbędą się w niedziele (tj. 2-go października). Jedynym wyjątkiem jest spotkanie Czarni Czarnówko, która jest na spadkowej pozycji. Zmierzy się wówczas u siebie z Witniczanką Witnica. Spotkanie zostanie rozegranie w sobotę o godz 16:00.

W Baniach Iskra zmierzy się Unią Swochową. Tylko komplet punktów podopiecznych Marcina Kochanowskiego da utrzymanie fotelu lidera. Czy goście ze Swochowa jadą zrobić niespodziankę? (godzina spotkania - 12:00)

W samo południe LUKS Krzywin  w Lisim Polu podejmie Rurzycę Nawodną. Gdy patrzymy na ligową układankę ciężko wskazać faworyta ponieważ obie drużny dzieli jeden pkt .

Wicelider rezerwy Energetyk Gryfino na własnym stadionie podejmie drużynę Chrobry Lisie Pole. Zapowiada się arcyciekawy pojedynek, stawką jest pierwsza trójka i włączenie się w walkę o awans. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00.

Korona Klępicz -Łabędź Widuchowa, mecz rozpocznie się o godz 14:30. Mimo iż to goście są wyżej w tabeli to czy są również faworytami tego spotkania? 

Zjednoczeni w Kurzycku powalczą z dobrze grającym w ostatnim czasie Grot Gardno ( godz 15:00)

Pro Team Żarczyn jedzie do Cedyni by zagrać z miejscowym Czciborem. Forma obu ekip nie jest za dobra. Ekipa z Żarczyna jest blisko spadku, natomiast Cedynia swoje ostanie mecze gra w tzw kratkę. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Piast Piaseczno zagra u siebie z Santos Sarbinowo o godz 15:00 

B klasa: Chrobry Boleszkowice-Sokół Różańsko to stracie sąsiadów w tabeli. Początek spotkania o godz 14:00.

Olimpia Troszyn- Błękitni Białęgi, to trudny teren dla każdego zespołu.Gospodarze klasują się przed ostatniej lokacie. Białęgi są na trzecim miejscu z dorobkiem 7 pkt na swoim koncie.

Zryw Góralice zmierzy się u siebie z Odrą Czelin. Faworytem są gospodarze, którzy jak na razie mają trzy punkty więcej od rywala który zajmuje ostanie miejsce. Start spotkania to godzina 14:00.

Merkury Nowogródek Pomorski który jest wicelider przyjedzie Swobnicy by zagrać z tamtejszą Tywą. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.

Juniorzy: Młoda Odra zagra w Chojnie z Zorzą Dobrzany. Spotkanie będziemy mogli oglądać od godziny 11:00.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.