Reklama [góra]

Co stało się w Klępiczu? Policja przeprowadzi czynności z zatrzymanym mężczyzną [video]


Policja przeprowadzi dziś (tj. w piątek 30 września) czynności z zatrzymanym mężczyzną, bratem 60-latka, którego zwłoki ujawniono wczoraj w miejscowości Klępicz w gminie Moryń. 

- W dniu wczorajszym w Klępiczu ujawniliśmy zwłoki mężczyzny lat 60 z raną kłutą klatki piersiowej. Jest zatrzymany brat tego mężczyzny do wyjaśnienia, będą przeprowadzane z nim dziś czynności w kierunku wyjaśnienia tego zdarzenia - mówi nam rzecznik komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. sztab. Bogumił Prostak - na razie mężczyzna nie ma postawionych żadnych zarzutów, jest zatrzymany do wyjaśnienia. 

O zdarzeniu pisaliśmy wczoraj w artykule Rodzinna kłótnia zakończyła się tragedią? Według wciąż nieoficjalnych informacji, w domu doszło do kłótni między braćmi, jeden z mężczyzn wziął nóż i ugodził nim brata, mężczyzna zmarł.

1 komentarz:

  1. Panie Bogumile,to nie policja ujawniła zwłoki ,tylko sąsiadka tych braci powiadomiła 112.Powiem krótko, szkoda tego zbitego.O 14,30 był w sklepie po zakupy i nie był pod wpływem alkoholu,nie spodziewał się awantury a tym bardziej swojej śmierci z rąk brata? a 28.09.16 byli razem na rowerze w Moryniu po pieniądze z opieki.Mam nadzieję,że tym razem dobrze przeprowadzicie śledztwo!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.