Reklama [góra]

Doradcy z Gryfina na największych rolniczych targach w Polsce


Od osiemnastu lat w podpoznańskich Bednarach odbywają się targi Agro Show. To największa w Europie Wystawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa Agro Show 2016 trwała od 23 do 26 września. Na powierzchni ponad 150 tysięcy metrów kwadratowych zaprezentowały się ponad 800 wystawców, były to głównie producenci sprzętu rolniczego, nawozów i środków ochrony roślin. 

Organizatorzy Wystawy zaplanowali wiele konkursów, zawodów i pokazów. Wśród nich rywalizacja na maszynach rolniczych. Odbyły się też typowo festynowe atrakcje, zarówno dla małych, jak i dużych. Przez cały czas trwania Wystawy były przeprowadzane fachowe konferencje i seminaria dotyczące zarządzania gospodarstwem, wykorzystania maszyn oraz funduszy unijnych.

Kolejny już rok Terenowy Zespół Doradców w Gryfinie wspólnie z Izbą Rolniczą organizują wyjazd rolników na Wystawę Agro Show. Rada Powiatu Gryfińskiego Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej pokryła większą część kosztów tej wycieczki. W wyjeździe, który odbył się 24 września uczestniczyło ponad 50 rolników z różnych gmin powiatu gryfińskiego.

Organizatorzy Wystawy z pewnością zaskoczyli zwiedzających wieloma nowościami. Wszystkie pokazy maszyn zgromadziły tłumy rolników, którzy na własne oczy mogli przekonać się jak poszczególne maszyny sprawdzają się w polu. Ponadto mogli porównać możliwości techniczne zaprezentowanych maszyn oraz porozmawiać bezpośrednio z producentami i dealerami.

L. Gibowska
TZD Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.