Reklama [góra]

Imigranci molestowali nastolatki, incydenty w czasie festynu w Schwedt


W przygranicznym Schwedt doszło do kolejnego incydentu z udziałem imigrantów, tamtejsza policja odnotowała podczas minionego weekendu trzy zdarzenia dotyczące molestowania nastolatek w wieku od 13 do 16 lat. 

W weekend u naszych zachodnich sąsiadów odbywał się festyn w ramach "Oktoberfestu", czyli tradycyjnego niemieckiego święta piwa.

- W tracie wydarzenia policja odnotowała trzy czyny, w trakcie których uczestniczki w wieku od 13 do 16 roku życia były dotykane w sposób nieobyczajny - informuje niemiecki portal Tantower Wordpress.

Funkcjonariusze w pobliżu miejsca zdarzenia zatrzymali 17-letniego Afgańczyka, mężczyzna był pijany, miał 1.6 promila w wydychanym powietrzu. Trwają poszukiwania drugiego sprawcy. Wobec schwytanego zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. To samo będzie dotyczyć drugiego uczestnika po jego odnalezieniu.

W lipcu niemiecki dziennik „Bild” opublikował niejawny raport policji z którego wynika, że nasi zachodni sąsiedzi zmagają się z rosnącym problemem przestępczości seksualnej, dokonywanej przez migrantów z krajów arabskich. Dwa dni temu w ośrodku dla migrantów w Berlinie policja zastrzeliła 29-letniego uchodźcę, który zaatakował nożem 27-letniego współmieszkańca ośrodka, powodem ataku miały być czyny nierządne, których 27-latek miał się dopuścić na 8-letniej córce zabitego mężczyzny.


tantower.wordpress.de/tvp.info/własne/fot.archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.