Reklama [góra]

/center>

Plaga włamań w regionie, kradną z samochodów, altan i sklepów


Sporą ilość kradzieży odnotowali w minionym tygodniu policjanci na terenie powiatu gryfińskiego. Łupem złodziei padł tablet, laptop, elektronarzędzia, a nawet portmonetka z dokumentami i gotówką. 

W sobotę 27 sierpnia doszło do kolejnej kradzieży z powodu nieuwagi pokrzywdzonego. Z otwartego samochodu marki Nissan w Binowie skradziono tablet wartości 280 zł. Po raz kolejny policja prosi o niepozostawianie otwartych samochodów,  torebek itp. Takie zachowanie "zachęca" sprawców do dokonywania przestępstw.

W nocy z soboty niedzielę w Chojnie sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego z otwartego pomieszczenia na terenie byłego lotniska dokonał kradzieży laptopa "Dell" wartości 2000 zł. Szczegółowo o tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule Skradziono laptopa, jest nagroda za pomoc w jego odzyskaniu

W poniedziałek 29 sierpnia w Trzcińsku-Zdroju dokonano włamania do samochodu marki Seat, z którego wnętrza dokonano kradzieży radia samochodowego oraz portfela z zawartością dokumentów.

W tym samym dniu w Gryfinie przy ul. Czechosłowackiej dokonano włamania do altany poprzez otwarcie drzwi dopasowanym kluczem, z której skradziono elektronarzędzia i inne przedmioty.Suma strat 1750 zł. Podjęte w tej sprawie czynności przez policjantów sekcji kryminalnej doprowadziły do zatrzymania sprawcy, mieszkańca naszego miasta, Ireneusza W. i odzyskania skradzionych przedmiotów.

Dwa dni później, 31 sierpnia w Osinowie Dolnym w sklepie Biedronka dokonano kradzieży portmonetki z zawartością dokumentów, kart bankomatowych oraz pieniędzy euro na szkodę obywatela Niemiec.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.