Reklama [góra]

/center>

Przegląd Tygodnia - serwis informacyjny - 09.09.2016 [video]


W ostatnim tygodniu nasz portal przechodził prawdziwą rewolucję. Odświeżyliśmy nasze logo oraz szatę graficzną. Chojna24.pl to pierwszy serwis informacyjny powiatu gryfińskiego, który zawsze był symbolem innowacyjności. Jesienią rozpoczynamy realizację nowych pomysłów i projektów.

Przegląd Tygodnia to nowy program, który będzie można obejrzeć na naszym portalu internetowym oraz profilu na facebooku. Co tydzień w piątek po godzinie 20:00 będziemy prezentowali najciekawsze informację z minionego tygodnia oraz informowali o zbliżających się wydarzeniach.Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu. Niebawem wracamy również z relacjami na żywo oraz rozpoczynamy produkcję filmów dokumentalnych.

Chojna24.pl to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.


Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl.


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:
Snapchat: chojna24.pl

1 komentarz:

  1. Panie Pawle ,jestem pełna podziwu .Dobra robota.Dykcja prawie idealna,prezentacja świetna.Jeszcze ta zmarszczka z czoła znika i jest perfekcyjnie .Gratuluję super pomysłu.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.