Reklama [góra]

Salus modernizuje przychodnię i poszerza zakres usług


Trwa modernizacja dawnej Przychodni Kolejowej przy ulicy Kościuszki w Chojnie, wkrótce zaczną tam przyjmować lekarze z przychodni "Salus". 

- Informujemy, że w związku z zamknięciem dawnej Przychodni Kolejowej pacjenci należący do tej przychodni mogą jeszcze składać deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej od naszej przychodni - informuje kierownictwo przychodni NZOZ "Salus".

Przychodnia, której lekarze w maju tego roku zostali wyróżnieni w plebiscycie "Hipokrates" zamierza poszerzyć zakres świadczonych usług o badania USG, które mają być wykonywane na miejscu bezpłatnie dla swoich pacjentów. W nowym miejscu będzie również funkcjonowała w pełni wyposażona apteka.

- W związku z licznymi zapytaniami pacjentów dotyczącymi rejestracji do lekarzy specjalistów, informujemy, że rejestracja do w/w lekarzy ze skierowaniem od lekarza rodzinnego nie ma związku z przynależnością pacjenta do konkretnej przychodni. Bezpłatne korzystanie z usług specjalistów nie zmienia się - dodaje kierownictwo NZOZ "Salus".

Oznacza to, że każdy lekarz podstawowej opieki zdrowotnej posiadający umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia ma prawo do wystawienia skierowania do specjalisty - gdzie pacjent powinien być przyjęty bezpłatnie, dotyczy to wszystkich podmiotów działających w ramach kontraktów z NFZ.

Przychodnia Salus funkcjonuje cały czas w dotychczasowym miejscu przy ulicy Kościuszki 5.

2 komentarze:

  1. Czyli stara przychodnia juz jest zamknieta? gdzie mamy teraz lekarza 1-go kontaktu?

    OdpowiedzUsuń
  2. no to wyposażyli .... w kolejną aptekę heheheh

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.