Reklama [góra]

Wnuczek odwiedził dziadka i okradł ciocię


Nastolatek odpowie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie za kradzież biżuterii, której dokonał w mieszkaniu swojej cioci w czasie odwiedzin dziadka. 

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Policjanci posterunki Widuchowa - Banie zostali powiadomieni przez mieszkankę Widuchowej o kradzieży biżuterii z jej mieszkania - zniknęła złota obrączka i srebrne pierścionki. 

- Pokrzywdzona o kradzież biżuterii podejrzewała 15-latka, członka swojej rodziny. Gdy policjanci odwiedzili młodzieńca w miejscu zamieszkania, oświadczył on, że nic nie wie na temat kradzieży i nie ma z nią nic wspólnego - informuje Bogumił Prostak z gryfińskiej policji - Po pewnym, czasie zmienił zdanie. Skradzioną biżuterię ukrył w gumowcu na korytarzu swojego mieszkania. Jak powiedział policjantom ukradł biżuterię gdyż widział gdzie ciocia ją schowała w czasie gdy przebywał u niej w mieszkaniu.

Teraz nieletnim zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Gryfinie.

fot. fscx.hu

2 komentarze:

  1. "Ciocie ,czy ciocię",ile ich było ? Jedna ,czy więcej ?Precyzyjnie proszę piszcie .

    OdpowiedzUsuń
  2. Ty anonimowy taki z ciebie Polak , a ciekawe jak piszesz , z polszczyzną za pan brat , że na błędy patrzysz , bo on nie okradł błędów polszczyzny , tylko swoją rodzinę

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.