Reklama [góra]

Co Przyniesie Weekend?


Zapraszamy na analizy i zapowiedzi kolejnego weekendu rundy jesiennej w regionie.Emocje związanie z piłką nożna rozkręcił się na dobre w sobotę i niedziele drużny z lig od IV do b klasy rozegrają kolejne mecze o punkty w swoich rozgrywkach .

IV liga: Rasel Dygowo będzie kolejnym rywalem Energetyka Gryfino który wciąż jest liderem. W wyjazdowym mecz z pewnością faworytem są goście z Gryfina jednak gospodarze mogą wykorzystać przewagę własnego boiska. (15:00)

Trudne zadanie czeka Osadnik Myślibórz u siebie zmierzą się  z wiceliderem Bałtykiem Koszalin początek spotkania o godz 15:00

W Kamieniu Pomorskim zagra Dąb Dębno który w ostatnich  tygodniach prezentuje niską formę i klasuje się w strefie spadkowej. (16:00)

Wojewódzka Okręgówka: Forma chojeńskiej odry  niestety nie zachwyca od początku obecnego sezonu. Pozycja 15 po dotychczasowych rozegranych meczach  nie powoduje radości w sztabie biało zielonych. W nachodzącą sobotę gracze Grzegorza Michasiuka podejmą w Szczecinie tamtejszą Stal.( godz 11:00)

Do Morynia przyjeżdża Chemik Police spoglądając na tabele to stracie lidera z wiceliderem nie wątpliwe zespoły interesuje  komplet punktów który przybliżył by jedną z nich do mistrzostwa jesieni. (15:00) 

W niedziele Lubanowie ekipa Czarnych zmierzy się w pojedynku z Zorzą Dobrzany o godz 14:00

Regionalna Okręgówka: Ogniwo Babinek kontra Orzeł Trzcińsko-Zdrój w pojedynków tych dwóch teamów zdecydowanym faworytem są zawodnicy trenowani przez Rafała Gnapa  jak na razie  znajdują się na trzeci w miejscu z dorobkiem punktowym 15 pkt.

Natomiast Orzeł Trzcińsko Zdrój jest na 10 lokacie z 12 punktami  team Jacka Limanówki za sukces będzie uważał remis z wyżej notowanym przeciwnikiem. (niedziela 13:00 )

Mieszko Mieszkowice zagra mecz wyjazdowym z Białymi Sądów (niedziela 13:00)

Zieloni Zielin u siebie z  liderem Gavia Choszczno (niedziela 14:00)

A klasa: Wszystkie mecze zostaną rozegranie w niedziele  poznajmy pary :

LUKS Krzywin-Witniczanka Witnica (12:00)

Energetyk II Gryfino-Grot Gardno (14:00)

Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna(14:30 )

Zjednoczeni Kurzycko -Czarni Czarnówko (15:00)

Iskra Banie-Pro-Team Żarczyn (15:00)

Czcibor Cedynia-Chrobry Lisie Pole( 16:00)

GKS Golenice - Piast Piaseczno ( 15:00)

B klasa: Chrobry Boleszkowice-Błękitni Białęgi( 14:00 ), Tywa Swobnica-Olimpia Troszyn (14:00) Zryw Góralice Merkury Nowogródek Pomorski ( 14:00) , Sekwoja Brwice -Sokół Różańsko( 15:00)

Juniorzy: Odra Chojna - Sparta Gryfice( niedziela 11:00


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.