Czy Odra przełamała złą passę? Raport z Boisk [30.09-02.10.2016]

Za nami pierwsza kolejka października, sprawdzimy więc jak wypadły drużyny podczas regulaminowych czasów gry na boisku.

IV liga: Jeziorniak Szczecin rozbił Dąb Dębno aż 9-1, mecz z trybun oglądało około 140 widzów .

Energetyk Gryfino na wyjedzie pokonuje MKP Szczecinek 1-2 ( Bielecki , Toporkiewicz )

Osadnik Myślibórz okazuje się lepszy od Iny Goleniów 3-2 ( Robert Dudek, Engin Kostusik i Łukasz Małowiecki)

Wojewódzka Okręgówka: Hokejowy wynik w Chojnie gdzie Odra wygrywa z Polonią Płoty 5-3. Na listę strzelców wypisali się:  Łągiewczyk x2 Skóra, Kusiak Konrad, Zatroski. Niestety jesienna aura odstraszyła fanów biało zielonych. Spotkanie oglądało tylko ok 30 kibiców .

Morzycko Moryń zrobiło kolejny krok w kierunku mistrza. Tym razem przed własną publicznością gospodarze rozgromili 8-1 rezerwy Błękitych Stargard. ( Maciej Ropiejko x3, Paweł Gejdyk  x2 Jacek Chrzanowski, Jacek Pohorecki, Robert Gajda, Radek Stasiak). Frekwencja dopisała bo starcie obu ekip obejrzało ok 400 osób.

Regionalna Okręgówka: Mechanik Warnice ograł Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2-1, Polonia Giżyn lepsza od Zieloni Zielin 4-1. Ogniwo Babinek skromie pokonuje Mieszko Mieszkowice 1-0.

A klasa: W Lisim Polu Rurzyca Nawodna gromi 8-0 KLUKS Krzywin (Gil, Karakicz x3, Jabłoński, Mazur, Serafin, Kierul)

Iskra Banie zremisowała z Unią Swochową 1-1. Wysoki wynik w Czarnówku 3-9, czarni przegrywają z Witniczanką Witnca. Korona Klępicz ulega dla Łabędź Widuchowa 2-4 .

Pewnie zwycięstwo Grot Gardno na wyjedzie z Zjedoczeni Kurzycko 0-3, Czcibor u siebie 2-1 z Pro-Team Żarczyn.

Piast Piaseczno nie wykorzystał atutu swojego boiska i przegrywa 2-3 z Santos Sarbinowo.

B klasa: Chrobry Boleszkowice na remis z Sokół Różańsko 2-2, Olimpia Troszyn podzielił się punktami z  Błękitni Białęgi 3-3.

Zryw Góralice- Odra Czelin 3-0(walkower) , Tywa Swobnica  urywa punkty dla Merkury Nowogródek Pomorski 2-2 .

Juniorzy: Zawodnicy  z Chojny zmierzyli się na własnym boisku z Zorzą Dobrzany. Mecz zakończył się wynikiem 7-1 dla zawodników z Chojny.

Odra od samego początku kontrolowała mecz i bardzo szybko bramkę na 1-0 zdobył Kacper Gaj. Chwilę później było już 2-0 za sprawą Kuby Surowieckiego. Na 3-0 trafił Dawid Kaczmarczyk. Później zawodnik Zorzy trafił na 3-1.

Od tego momentu Odra dobijała już tylko swojego rywala. Na 4-1 trafił strzelec pierwszej bramki Kacper Gaj. Chwilę przed przerwą bramkę strzelił Kuba Surowiecki i zawodnicy z Chojny na przerwę schodzili z wynikiem 5-1.

Po przerwie Odra dalej przeważała, co zaowocowało jeszcze dwoma bramkami. Na 6-1 piłkę do siatki wpakował Konrad Drapaluk. Wynik spotkania ustalił Artur Galant, który popisał się ładnym golem na 7-1.