Reklama [góra]

Dzień przed Wszystkimi Świętymi [foto]


Zostało nam już niewiele czasu aby kupić wiązanki, znicze czy też kwiaty na groby naszych bliskich. Jednak im bliżej pierwszego listopada, tym dłużej musimy stać w kolejce.

Został nam ostatni dzień aby przygotować się do uczczenia pamięci zmarłych bliskich nam osób.
Chryzantemy, znicze, wiązanki kupimy nie tylko przy cmentarzach, ale również w wielu innych miejscach w regionie. W Chojnie za kwiaty zapłacimy średnio 12 - 15 zł, wybór jest coraz mniejszy.

Znicze i kwiaty w niektórych miejscach będzie jeszcze można kupić również 1 listopada.

Wszystko wydaje się idealne, piękne przygotowane wiązanki, posprzątane groby. O wszystkim pamiętamy, jednak musimy również pamiętać o naszym bezpieczeństwie. 

Pierwszego listopada ruch na ulicach będzie znacznie większy. Przestrzegamy naszych czytelników aby zachowali szczególną ostrożność. Wyjedźmy 15 minut wcześniej aby później się nie spieszyć. 

Przypominamy również o zachowaniu ostrożności na cmentarzach. W tym dniu również może nie brakować tzw. "kieszonkowców". Wszystkie panie prosimy o uważne pilnowanie torebek oraz dokumentów. 

Sprawdźcie nawet trzy razy czy mieszkanie zostało zamknięte, bądźcie pewni że wszystko jest zrobione na 100% aby te święta była dla was spokojne.
1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.