Reklama [góra]

Kronika Policyjna [30.09-7.10.16]


W dniu 30 września w Chojnie przy ul. Transportowej dokonano kradzieży dwóch akumulatorów z samochodu marki MAN o wartości 1000 zł

W dniu 1 października w Chojnie na ul. Szczecińskiej policjanci ORD podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący motorowerem 32-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 1,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 2 października w Godkowie Osiedlu obywatel Niemiec dokonał zniszczenia telefonu komórkowego oraz okularów, wszystko o łącznej wartości 1290 zł.

W dniu 2 października w Gryfinie przy ul. Sprzymierzonych zatrzymano 27-letniego mieszkańca, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy.

W dniu 3 października w jednej z miejscowości gminy Banie, policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Gryfinie w namiocie foliowym ujawnili uprawę konopi indyjskich o wysokości do 80 cm. 40-letni mieszkaniec tej miejscowości został zatrzymany i odpowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich.

W dniu 7 października w Lisim Polu dokonano włamania do samochodu marki Skoda Octavia z którego skradziono radioodtwarzacz marki Sony o wartości 300 zł.

W dniu 7 października w Pniewie policjanci OPI podczas kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel Astra ujawnili, że kierujący 19-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się w stanie nietrzeźwości - 0,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.