Reklama [góra]

Kolejny koncert w klubie Vega, wystąpi zespół Defis [video]


"Niespotykany kolor oczu masz, aż, aż oderwać wzroku dziś nie mogę ..." - wystarczyło tylko przeczytać fragment ich utworu a melodia siedzi już nam w głowie. Grupa Defis zagra koncert na żywo już w ten piątek (21 październik br).

Ich nowy hit, na oficjalnym kanale w serwisie YouTube w przeciągu tygodnia uzbierał 700 tysięcy wyświetleń. To za sprawą tego utworu mogliśmy przenieść się do lat 40.


"Lek na życie", "Jeden Gest" oraz "Wciąż o Tobie mam sny" (i powyżej wymienione) to utwory, które słyszał już chyba każdy z nas. Przynajmniej jeden z nich. Teraz będzie można posłuchać je na żywo w klubie Vega w miejscowości Trzcińsko-Zdrój. Start imprezy to godzina 21.00, zabawę natomiast będzie rozkręcać dj Matt Dee.

Zespół Defis powstał w roku 2012. W jego skład wchodzi: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga.  O ich popularności nie świadczą jedynie nagrody jak np. otrzymanie miana hitu lata (mowa tutaj o utworze pt "Niespotykany Kolor") na festiwalu w Kobylnicy ale również wiele remixów, które pojawiają się w sieci oraz coraz więcej coverów.

fot. facebook

3 komentarze:

  1. Bilety? He cebuli płać

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten lokal zaskakuje, mimo tego iż jest mały ale organizuje wielkie koncerty! w okolicy wypada lepiej niż konkurencja, chociaż jest parę spraw które by musieli ogarnąć ale jest ok

    OdpowiedzUsuń
  3. spoko miejsce ale często psuje atmosferę okoliczna hołota

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.