Raport z boisk, hokejowe wyniki w b-klasie [foto][video]

Zapraszamy na co tygodniowe podsumowanie wydarzeń z boisk i stadionów w regonie.

IV liga: Osadnik Myślibórz wygrywa z Astrą Ustronie Morskie 2-1. Dwa gole zdobył Dudek. Dąb Dębno u siebie remisuje z Kluczevią Stargard 1-1. Energetyk Gryfino pokonuje 3-0 Piast Chociwel i utrzymuje fotel lidera ligi.

Wojewódzka Okręgówka: Chojeńska Odra doznała kolejnej porażki, tym razem na wyjedzie z Chemikiem Polce aż 0-5. Spotkanie bez punktu spowodowało przed ostanie miejsce w tabeli podopiecznych Grzegorza Michasiuka.

Zobacz bramki z meczu:

Morzycko Moryń w Płotach pewnie wygrywa z Polonią 0-2 ( Klakla, Ropierjko). Czarni Lubanowo na wyjedzie w Szczecin przegrywają z Arokonią 4-1.

Regionalna Okręgówka: Zieloni ulegali w Zielinie 1-2 Sokół Pyrzyce, Mieszko Mieszkowice sensacyjnie okazuje się lepszy od CRS Barlinek. Wynik spotkania to 2-1. Koral Mostkowo pokonuje Ogniwo Babinek 2-1.

A klasa:  Lokalny hit w Nawodnej, chłodna i deszczowa pogoda nie odstraszyła kibiców gospodarzy. W sobotnie popołudnie zgrały drużny w których w swoich składach mają dużą ilość gracz, którzy całkiem nie dawno wstępowali w juniorskiej lub seniorskiej drużynie Odry Chojna.

Pierwsza połowa to dużo walki i sytuacji pod bramkowych oraz przewaga podopieczych Wojciecha Krupy. Wynik do przerwy to 1-2 dla gości z Cedyni. Po przerwie kolejny gol dla gości do 89 minuty nic nie zapowiadało zmiany wyniku.

Po czym rzut karny dla Rurzycy i robi się 2-3 gospodarze poczuli wiatr w żagle i jeszcze przed ostatnim gwizdkiem doprowadzili na remis.

Z meczu fotorelacje przeprowadził nasz fotoreporter Mateusz Szelążek Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Chrobry Lisie Pole na remis z KLUKS Krzywin 2-2, Witniczanka Witnica łatwo nie oddała pola rezerwą Enegetyka Gryfino, mecz zakończył się wynikiem 4-3.

Unia Swobnica rozbiła u siebie Zjednoczonych Kurzycko 8-2, Łabędz Widuchowa pokonuje Iskrę Banie 1-0. Pro Team Zarczyn lepszy od Korony Klępicz 2-0.

Grot Gardno wygrywa 3-0 z Czarni Czarnówko.

B klasa: Zryw gromi Błękitnych w Białęgach aż 2-8, Odra Czelin 2-1 pokonuje Chrobry Boleszkowice, Sekwoja Brwice ogrywa Tywę Swobnica 2-1 i pozostaje liderem. Pogrom w Nowogródku Pomorskim miejscowe Merkury 8-1 Olimpię Troszyn.

Juniorzy: Ina Goleniów - Odra Chojna 3-3