Reklama [góra]

/center>

10 lat zespołu Nastroje [foto]


Zespół "Nastroje" działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu obchodził jubileusz 10 -lecia swojego istnienia. Z tej okazji przygotował koncert, wystawę zdjęć z dekady oraz krótką historię o zespole. 

Zespół gra w składzie: Zosia Suchomska, Ewa Kwiecień, Zygfryd Ferdynus, Jan Ogonowski. Podczas jubileuszowego koncertu gościnnie wystąpił zespół Niespodzianka z MGOK w Mieszkowicach. Koncert Jubileuszowy otworzyła i przywitała gości dyrektor MOK w Moryniu Marta Cacek.

Podczas koncertu było mnóstwo niespodzianek. Pani Urszula Kaczmarek i Pan Krzysztof Konecki ułożyli jubileuszowe wiersze dla zespołu. Życzenia złożyli również władze z Morynia: Sekretarz Gminy Moryń - Jerzy Choroszewicz, Skarbnik Gminy Moryń - Marek Kuriata, dyrekcja,
koleżanki i koledzy z MOK w Moryniu, Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Domaradzki, wiceprzewodniczący Rady Miasta Krzysztof Konecki, Radny Powiatu i dyr. ZGKiM - Henryk Kaczmar, kierownik OPS w Moryniu- Elżbieta Serafińska, wicedyrektor ZS w Moryniu
Ilona Włodarczyk. Z życzeniami przybyli licznie: sołtysi i radni gminy Moryń,
członkinie kół gospodyń oraz przyjaciele i rodzina zespołu. Wśród przyjaciół zespołu życzenia złożyli również dyr. MGOK w Mieszkowicach - Barbara Nowicka wraz z zespołami „Składak”
i „Niespodzianka”, Koordynator Projektów Międzynarodowych w Bad Freienwalde Wioletta Beyer,
muzyk z Prenzlau (były członek poznańskiego zespołu BARDOWIE) Włodzimierz Głęboczyk, Wiceprezes Zachodniopomorskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Zdzisław Szczepkowski, Radny Miasta i Gminy Gryfino Zbigniew Kozakiewicz. Zdzisław Szczepkowski przekazał również życzenia w imieniu prof. dr hab. Bogdana Matławskiego oraz wicemarszałka Jarosława Rzepy.

Zespół NASTROJE dziękuje dyrekcji i pracownikom MOK w Moryniu za pomoc
w organizacji koncertu jubileuszowego, Kołu Gospodyń Wiejskich z Bielina za przygotowanie poczęstunku, KGW z Przyjezierza, Witnicy i Nowego Objezierza za ciasta, firmie „Sprytna Ewa”
z Mirowa za pyszny tort, p. Grażynie Januszczak za wypożyczenie sprzętu, dziennikarzom lokalnych mediów oraz wszystkim gościom za przybycie i wspaniałe życzenia.

Zespół jest w trakcie wydania jubileuszowej płyty, którą będzie można otrzymać na kolejnym koncercie. Sponsorem płyty jest Bank Spółdzielczy w Chojnie oraz Zakład Rolny Moryń Dwór.

instr. muz.
Ewa Kwiecień
Miejski Ośrodek Kultury
w Moryniu


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.