Reklama [góra]

Cały czas trwa zbiórka na rzecz budowy nagrobków dla zmarłych księży


Na początku listopada odbyła się kwesta na rzecz budowy nagrobków dla chojeńskich księży ś.p. ks. Zbigniewa Wójcika  i Pawła Mikulskiego. Cały czas darczyńcą mogą również wpłacać pieniądze na specjalne utworzone konto. 

Zbiórka miała miejsce na cmentarzach w Chojnie oraz w wielu kościołach w naszym regonie. 1 listopada udało się zebrać kwotę 4,811,07 złotych.

Organizatorzy pragną podziękować za finansowe wsparcie mieszkańców Chojny i okolic . Jednocześnie informują że można wpłacać dowolną kwotę na konto bankowe BS Chojna nr 819370007008973120000001 z dopiskiem "Nagrobki dla kapłanów".

O kweście pisaliśmy w artykułach Będą zbierać pieniądze na nagrobki dla księży oraz Mieszkańcy chcą upamiętnić zmarłych księży.

Aktualizacja, 21.11.2016

W dniu 20 listopada odbyła się zbiórka funduszy do puszek przed Kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chojnie i św. Marka na Barnkowie na rzecz budowy nagrobków dla księży prałatów. Zebrano kwotę 1 180,34 zł. Darczyńcą za wsparcie finansowe organizatorzy serdecznie dziękują. 

3 komentarze:

  1. Proszę podać kwotę jaka wpłynęła na konto.Wpłacono tam pieniądze ,ale nie wiadomo ile .Chcemy to wiedzieć ,bo nie wiemy czy dalej tam wpłacać ,czy jest to konto fikcyjne .

    OdpowiedzUsuń
  2. KONTO NIE JEST FIKCYJNE.INFORMACJE SĄ WYWIESZONE W GABLOTACH OGŁOSZENIOWYCH PRZY KOŚCIOŁACH JAK I NA CHOJEŃSKICH CMENTARZACH.INFORMACJA CHOJNA 24 I GAZETA CHOJEŃSKA.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.