Reklama [góra]

Dozór policji i nakaz opuszczenia mieszkania za znęcanie się nad żoną


Dozór policji oraz nakaz opuszczenia mieszkania zastosowała Prokuratura Rejonowa w Gryfinie wobec 70 letniego Janusza S., mieszkańca Gryfina za znęcanie się nad żoną. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

O tym, że mąż znęca się nad nią fizycznie i psychicznie zdecydowała się powiadomić policje po 8 latach. Przez tyle lat 70 letni dziś Janusz S. znęcał się nad swoją żoną w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta.

Wcześniej w miejscu zamieszkania pokrzywdzonej  policja nie odnotowała żadnych interwencji domowych.

Dlaczego kobieta tak długo czekała i godziła się na takie traktowanie przez swojego męża? Dlaczego nikt z sąsiadów nie zareagował na takie zachowania 70 latka w miejscu zamieszkania. Na te pytania odpowie prowadzone prze policję postępowanie przygotowawcze.

Po zebraniu materiału dowodowego Prokuratura Rejonowa w Gryfinie zastosowała wobec Janusza S. dozór policji oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. pixabay

3 komentarze:

  1. Dlaczego? Wszystko przez tą kocią wiarę... Całkiem podobnie jak u muzułmanów tylko tam to dopiero jest hardcore... :D Większość ludzi w naszym kraju żyje na pokaz dla sąsiadów czy na niedzielnej mszy i udają "super rodziny" a w rzeczywistości są plastikowymi kukiełkami... :DDD

    OdpowiedzUsuń
  2. a może ktoś próbował reagować tylko nasze społeczeństwo jest jeszcze dużo w tyle, i jak się coś zaczyna dziać , ktoś się zainteresuje to wtedy jest odwracanie kota ogonem i żona potulnie wraca do "bydlaka" a osoba " interweniująca" jest beeee, i tak jak w komentarzu poprzednim wszystko jest robione na pokaz dla sąsiadów, dużo starszych kobiet wychowywało się w mentalności ze tak ma być, mąż może pić, bić, zdradzać a żona nie ma prawa się odezwać....smutne...

    OdpowiedzUsuń
  3. Za to młodsze kobiety są zdecydowanie inne. Teraz to one piją, biją i zdradzają

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.