Reklama [góra]

/center>

Kolejny nowy radiowóz przekazany dla policjantów [foto]


Kolejny nowy radiowóz otrzymali policjanci z naszego powiatu. Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbyło się oficjalne przekazanie pojazdu marki Opel Corsa dla funkcjonariuszy z posterunku Mieszkowice - Moryń. 

Kluczyki z rąk komendanta powiatowego insp. Andrzeja Stechnija odebrał asp. sztab.Wojciech Chodyniecki.

Zakup oznakowanego radiowóz Opel Corsa został zrealizowany ze środków budżetu Policji, przy współfinansowaniu samorządów. Nowy radiowóz będzie wykorzystywany przez dzielnicowych podczas ich codziennej służby.

Radiowóz jest wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1.2 litra. Posiada szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy.

Na początku tygodnia nowy pojazd otrzymali również policjanci z Cedyni, pisaliśmy o tym w artykule Nowy radiowóz dla policjantów z Cedyni. Na początku roku nowy radiowóz trafił również do funkcjonariuszy posterunku Widuchowa - Banie, pisaliśmy o tym w artykule Nowy radiowóz dla policjantów z Bań i Widuchowej.
4 komentarze:

 1. Kogo oni tym parchem dogonią w razie pościgu niby co???

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha im szybszy nie potrzebny I tak nic nie robia

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny "wóz pościgowy"...Masakra

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe kiedy laweta po niego przyjedzie xD. No ale z takim silnikiem to pewnie rowerzystów będą gonić za brak świateł bądź kamizelki haha

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.