Reklama [góra]

Młodzi policjanci zakończyli adaptację zawodową


Przez blisko dwa miesiące na ulicach było można zobaczyć zwiększoną liczbę patrolujących policjantów. Na terenie Chojny, Mieszkowic, Morynia i Cedyni pełniło służbę dodatkowych 14 funkcjonariuszy w tym również tacy, którzy odbywali adaptację zawodową. 

W czwartek (tj. 24 listopada) pięciu policjantów zakończyło etap adaptacji zawodowej, z tej okazji w auli Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zorganizowano spotkanie z udziałem  zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkom. Mariusz Łętowski oraz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie podinsp. Janusz Osicki.

Przez ostatnie tygodnie jednym z podstawowych zadań mundurowych było zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców Gryfina. Służby przez nich pełnione odbywały się w systemie zmianowym, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych, w patrolach pieszych.

Policjanci monitorowali rejony parków, placów zabaw i głównych ciągów komunikacyjnych. Zwracali także uwagę na miejscach newralgiczne, gdzie najczęściej dochodzi do zakłócania porządku. Ponadto brali udział w zabezpieczeniu imprez zaplanowanych na naszym terenie, w tym również o charakterze artystyczno - rozrywkowym i sportowym.

O patrolach funkcjonariuszy pisaliśmy w październiku w artykule Młodzi policjanci będą patrolować nasz region.

3 komentarze:

 1. CO WY ZA KIT LUDZIOM WCISKACIE GDZIE WIDIELISCIE ICH CHYBA W KRZAKACH LEZELI

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam 3 w Chojnie pod Capri stali
  w Mieszkowicach tez byli

  OdpowiedzUsuń
 3. W Moryniu też byli��

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.