Reklama [góra]

/center>

Okręgówka i A-klasa na finiszu rozgrywek - "Co przyniesie weekend?"


Przed nami kolejny weekend zmagań na boiskach w regonie i stadionach. To już ostania seria gier rundy jesiennej w ligach okręgowych oraz A-klasy.


IV liga
Dąb Dębno przed własną publicznością zmierzy się z Astrą Ustronie Morskie. Gospodarze zajmują miejsce w strefie spadkowej z dorobkiem 8 punktów (godz. 13:00).
Lider Energetyk w Gryfinie zagra z Drawą Drawsko Pomorskie. Zdecydowanym faworytem jest Energia, która walczy o mistrza jesieni  Pierwszy gwizdek o godz 13:00.
Osadnik Myślibórz na wyjeździe zagra ze Spartą Węgorzyno. Goście wciąż nie są pewni utrzymania na koniec sezonu (godz. 14:00).

Wojewódzka Okręgówka
Morzycko, które cały czas liczy się w walce na awans do IV ligi zmierzy się u siebie z Wybrzeżem Rewalskim Rewal (godz. 14:00).
Ciekawy mecz na dole tabeli gdzie chojeńska Odra, która obecną rundę nie może zaliczyć do udanych, podejmie Czarnych Lubanowo (godz. 13:00).

Regionalna  Okręgówka
Orzeł Trzcińsko-Zdrój zagra z Gavią Choszczno. Gdy patrzy na tabele w lepszej sytuacji są goście z Choszczna. Gospodarze znajdują się przedostatnim miejscu (godz. 13:00).
Mieszko u siebie zagra z Sokołem Pyrzyce. Dla klubu z Mieszkowic punkty są bardzo potrzebne (godz. 13:30).
Zieloni Zielin w Brzesku zmierzą się z tamtejszym Sępem (niedziela, godz. 13:30).
Oginiwo Babinek, obecny lider tabeli, wybiera się do miejscowość Suchań, zagra tam z Orkanem (godz. 13:00).

A klasa
Po dwunastu kolejkach emocji przyszedł czas na koniec jesieni. Oto sobotnie mecze, które zostaną rozegrane o godz. 14:00 - Chrobry Lisie pole - Pro Team Żarczyn, Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa, Grot Gardno - Unia Swochowo. W niedzielę zagrają: Czarni Czarnówko - Iskra Banie, Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko (oba mecze o godz. 13:00) oraz Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz i LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia (oba mecze o godz. 14:00). 

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.