Reklama [góra]

Ostatnie ligowe zmagania w tym roku


W najbliższy weekend (26 i 27 listopada) piłkarze po raz ostatni w tym roku wybiegną na boiska aby walczyć o ligowe punkty. 

Przed tygodniem zakończyły się rozgrywki wojewódzkiej i regionalnej okręgówki. Ostatnią kolejkę w rundzie jesiennej rozegrają teraz piłkarze IV ligi.

Energetyk Gryfino na wyjeździe zagra z Olimpem Gościno, obecny lider ligi ma teoretycznie łatwe zadanie, ponieważ obie ekipy dzieli aż 21 oczek (sobota 14:00).

Osadnik Myślibórz podejmie MKP Szczecinek. Faworytem są goście, którzy zajmują piąte miejsce w tabeli. Gospodarze są na 12 lokacie. Pierwszy gwizdek o godz 13:00 w sobotę.

W niedzielę Dąb jedzie do Koszalina na starcie z tamtejszym Bałtykiem. Drużyna z Dębna cały czas walczy o utrzymanie a więc każde punkty potrzebne są jak powietrze. Gospodarze to wicelider ligi, początek meczu o godzinie 12:00.

Nasi reporterzy i fotoreporterzy co tydzień analizowali, zapowiadali i relacjonowali przebieg piłkarskich rozgrywek. Nie zabrakło również fotorelacji. Wszystkie materiały są dostępne w zakładce "Sport" i "Piłka Nożna". Z cotygodniowymi cyklami "Co przyniesie weekend" oraz "Raport z boisk" powrócimy wiosną wraz z piłkarskimi ligami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.