Reklama [góra]

/center>

Patriotycznie w Centrum Kultury w Chojnie


Zbliża się szczególny dzień dla każdego polaka, to 98. rocznica odzyskania niepodległości. Z tej okazji Centrum Kultury w Chojnie przygotowało specjalny program związany z tym wydarzeniem.

W środę 9 listopada odbędzie się "Przegląd Pieśni Patriotycznych". Początek o godzinie 10:00, wcześniej będą miały miejsce próby. Laureaci zaprezentują się na koncercie z okazji Święta Niepodległości.

Czwartek oraz piątek w Centrum Kultury odbędą się warsztaty wokalne pn. "Pieśni i piosenki patriotyczne"pod kierunkiem Aleksandry Bałachowskiej. Ich celem jest pielęgnowanie dziedzictwa narodowego, wskazanie roli pieśni patriotycznych a także ćwiczenia emisyjne, intonacyjne, artykulacyjne, dykcyjne i oddechowe.

Kulminacją wydarzeń  obchodów będzie piątek 11 listopada, o godz 12:00 rozpocznie się mszą św. w intencji Ojczyzny celebrowaną przez ks. Jana Zalewskiego (Kościół p.w. Św.Trójcy).
Około godz. 13:15 nastąpi przejście na plac Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędą się uroczsytości z udziałem delegacji i sztandarów instytucji, stowarzyszeń i organizacji.

W sali widowiskowej ok. godz. 13:40 odbędzie się montaż słowno-muzyczny pt. "Jeszcze jeden listopad" (instr. J. Rusak) oraz koncert laureatów Przeglądu Pieśni Patriotycznych.


Kliknij i zobacz uroczystości związane z Dniem Niepodległości w 2015 roku 

1 komentarz:

  1. Cos mi się wydaje, że msza zaczyna się o godz. 12 nie 11 (?)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.