Reklama [góra]

Poradnie specjalistyczne wznowiły działalność


Lekarskie Poradnie Specjalistyczne w Chojnie wznowiły swoją działalność. Lekarze będą przyjmować pacjentów przy ulicy Narciarskiej 57 w Chojnie. 

- Przywrócono działalność poradni chirurgicznej, otolaryngologicznej, urologicznej oraz ginekologiczno - położniczej - informuje Małgorzata Szewczuk, dyrektor do spraw Administracyjno-Technicznych Szpitala Powiatowego w Gryfinie. 


Obecnie rejestracja prowadzona jest pod następującym numerem tel. 91 416 90 98.

Działalność przychodni została zawieszona z końcem sierpnia po tym jak Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy sprzedał budynek tzw. Przychodni Kolejowej w Chojnie, nabywcą obiektu została spółka Salus. W przyszłości specjalistyka związana ze Szpitalem Powiatowym w Gryfinie zostanie zlokalizowana w budynku przy ulicy Dworcowej, od kilku miesięcy częśc obiektu jest przebudowywana. Inwestycję o wartości ponad 1,5 miliona złotych realizuje Powiat Gryfiński. 

Czytaj również: 
Przychodnia Kolejowa znalazła nabywcę
Powstaje nowa przychodnia zdrowia, pacjenci mogą już się do niej zapisać

7 komentarzy:

 1. Chyba przy Odrzańskiej .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przy Odrzańskiej tylko na Narciarskiej .Tamta doktórka z Odrzańskiej poleciała z nimi w karola , deklaracje do siebie zbierała mówiąc ludziom , że u niej będą specjaliści za darmo jak się do niej zapisać , a oni przyjmują gdzie indziej.niezły kanciarz z niej.Nie wróży to dobrze .

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wyżej napisałeś lub napisałaś "tamta doktora z Odrzanskiej" będzie miała też specjalistów ale nigdzie nie było napisane ze tych z Przychodni Kolejowej. Jak nie wiesz to nie pisz bzdur.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Portal jakiś czas temu pisał że specjalisci z przychodni kolejowej będą przyjmowali właśnie na Odrzańskiej , do czasu wyremontowania gabinetów na Dworcowej.

   Usuń
 4. Właśnie wróciłam od chirurga gabinety małe ale obsługa profesjonalna, polecam.
  Narciarska 57 to budynek w którym jest ZGDO a kiedyś była poczta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta informacja o Przychodni Specjalistycznej To wielka ściema, to po prostu dezinformacja, osobiście byłem na podanym adresem i tam niema żadnej przychodni. Jak takie będą tu wici to nie będą one wiarygodne. Redakcjo Chojna24 Sprawdzajcie wiadomości które podajecie, Zbigniew Z. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Dziś podczas sesji rozmawiałem po raz kolejny w tej sprawie z Panem prezesem Szpitala Powiatowego. Lekarze specjaliści mają być na Odrzańskiej, trwaja tam cały czas prace budowlane a wszystkim zależało aby specjaliści jak najszybciej wrócili do Chojny i zaczeli przyjmować pacjentów więc tymczasowo będzie to funkcjonowało na ulicy Narciarskiej.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.