Reklama [góra]

/center>

Wójt Widuchowej laureatką plebiscytu "Mała Ojczyzna Duża Sprawa"


Annna Kusy - Kłos została laureatka plebiscytu "Mała Ojczyzna Duża Sprawa". Wójt Widuchowej zajęła 3. miejsce, to najwyższa lokata wśród samorządowców w powiecie gryfińskim. 

Plebiscyt "Mała Ojczyzna Duża Sprawa" był organizowany przez Głos Szczeciński, mieszkańcy głosowali na wójtów i burmistrzów za pomocą sms-ów. Konkurs trwał od 21 października do 18 listopada. 
Oddając głos Za lub Przeciw kandydaturze wójta, burmistrza, prezydenta glosujący mieli sposobność wyrazić opinię o tym, jak działają obecne władze samorządowe i czy spełniają oczekiwania mieszkańców.

- Wysokie miejsce i poparcie, jakie uzyskałam dzięki głosom oddanym w plebiscycie "Mała Ojczyzna Duża Sprawa" świadczą o tym, że dotychczasowe działania, które podjęłam i realizuję są wysoko oceniane przez mieszkańców i znajdują ich akceptację, a tym samym świadczą o właściwie obranym kierunku działań i stanowią zachętę do dalszej pracy na rzecz gminy oraz dla dobra jej mieszkańców. Wysoko cenię sobie opinie moich wyborców oraz mieszkańców gminy, które zawsze traktuję jako wartościowe wskazówki motywujące do intensywnej pracy, dlatego otrzymane wyróżnienie daje mi nie tylko osobistą satysfakcję, ale stanowi również ogromne wyzwanie na kolejne lata. Dziękuję wszystkim Państwu za oddane na moją kandydaturę głosy - tak swój wynik komentuje Wójt Anna Kusy-Kłos.

Plebiscyt wygrał wójt Boleszkowic Jan Krzywicki, drugi był Piotr Sobolewski - burmistrz Myśliborza. W pierwszej dziesiątce znalazło się jeszcze kilku innych samorządowców z naszego regionu: 4. miejsce zajął Zbigniew Kitlas - burmistrz Trzcińska Zdroju, 6. był Andrzej Salwa - burmistrz Mieszkowic, 7. miejsce zajęła Teresa Sadowska - wójt gminy Banie a 8. Marzena Grzywinska - wójt gminy Stare Czarnowo. 

6 komentarzy:

 1. A kiedy będzie plebiscyt na Moja Gmina mała zrujnowana Ojczyzna ?
  Aaaa może nie być!!! Tutaj zwycięzca jest jeden od lat. ADAŚ chojeński

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bądź taki pewny. Nasza Gabriela depcze mu po piętach. Ostatnio tak się rozkręca, że to tylko kwestia czasu, a będzie lepsza od Adasia

   Usuń
 2. ciekawe na którym miejscu był nasz burmistrz sawaryn

  OdpowiedzUsuń
 3. Wynik mówi sam za siebie ,że Krzywicki jest de best!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda tylko, że w tej małej ojczyźnie nie można doprosićwiczyć się oświetlenia na Mostowej

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.