Reklama [góra]

/center>

7 lat chojna24.pl - specjalny urodzinowy film dla naszych czytelników [video]


W tym roku nasz portal obchodził 7 urodziny. Pierwszy artykuł na chojna24.pl został opublikowany dokładnie 16 października 2009 roku o godzinie 16:35, tak rozpoczęła się nasza historia. 

Portal chojna24.pl to dziś jeden z największych i najpopularniejszych serwisów regionalnych w województwie zachodniopomorskim. Nasze informację i materiały były wielokrotnie pokazywane w mediach ogólnopolskich i nie tylko.

W ostatnich tygodniach wspólnie z naszymi przyjaciółmi z różnych redakcji informacyjnych nagraliśmy urodzinowe wideo. Premiera filmu pełnometrażowego filmu odbędzie się w święta na naszym portalu.

W filmie wystąpili między innymi dziennikarze i prezenterzy z redakcji TVP Szczecin, Polsat News, Radia Szczecin, Głosu Szczecińskiego i telewizji Superstacja.Ze względu na potrzebę przemontowania filmu, jego premiera opóźni się. Film zostanie zaprezentowany w styczniu 2017 roku.

2 komentarze:

  1. A my ,skromni czytelnicy i oglądacze ?? Nam też wypada podziękować......? Chyba? Może nie,nie wiem,bo za co w końcu? Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla CAŁEJ REDAKCJI.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście są podziękowania dla czytelników :) Ten temat będzie rozwinięty w pełnej wersji filmu.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.