Reklama [góra]

A po zakupach... czas na zadbanie o urodę


Zbliżają się święta a za chwilę koniec roku czyli sylwester, to dla większości kobiet czas intensywnych zakupów i przygotowań. Obowiązkowo Panie odwiedzają również w tym czasie salony kosmetyczne. 

- Przed świętami jest bardzo dużo klientek, które chcą oryginalnie wyglądać, najczęściej wykonuje dedykowane wzory związane np. z motywami świątecznymi. Z kolei w związku z sylwestrem najczęściej na paznokciach pojawia się brokat lub efekt szkła albo lustra, możliwości jest bardzo dużo - mówi nam kosmetyczka Dorota Wieczorek, która niedawno otworzyła nowy salon w Chojnie.

"Kąciku u Doroty" znajduje się przy ulicy Klasztornej 17 (w salonie fryzjerskim Lecher) można tu wykonać manicure i pedicure, przedłużanie rzęs, regulację i hennę brwi oraz parafinę dłoni, ten ostatni zabieg jest szczególnie popularny w okresie zimowym, ponieważ zabezpiecza skórę.

W okresie świątecznym czas biegnie zdecydowanie szybciej, dlatego jak mówi nam Pani Dorota, oprócz standardowych godzin pracy, od 9 do 17, istnieje możliwość umówienia się również na późniejszą godzinę, rezerwację można dokonywać pod nr tel. 783 867 509.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.