Reklama [góra]

Coraz bliżej święta... o choinkach i prezentach [video]


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jesteśmy zabiegani w poszukiwaniach najlepszych i wyjątkowych prezentów dla swoich rodzin, a przecież trzeba pamiętać również o jednym z ważniejszych symboli tych świąt, czyli choince. 

Okres przygotowawczy do Świąt Bożego Narodzenia to czas w którym żyjemy w szybszym tempie. Niekiedy prezent kupujemy dzień przed albo nawet i w dniu Wigilii. Jaki najlepiej kupić prezent? Bardzo dobrym i uniwersalnym pomysłem jest biżuteria, łańcuszki, kolczyki czy pierścionki.

Większość z nas okres świąteczny zaczyna od choinki, która jest głównym punktem ozdoby naszego mieszkania lub domu. Staramy się wybrać jak najlepszą. Dekorowanie drzewka to często wręcz rodzinny rytuał.

Na rynku mamy do wyboru choinkę żywą lub sztuczną. Która jest bardziej wybierana przez mieszkańców naszego regionu? Jeżeli żywa, to skąd ją wziąć? Nasi reporterzy sprawdzili jakie drzewka wybierają mieszkańcy naszego regionu i dlaczego żywych choinek nie powinniśmy na własną rękę szukać w lasach.

Zapraszamy do reportażu przygotowanego przez Przemysława Kaweńskiego i Mateusza Szelążka, z którego dowiecie się kilka zdań więcej o naszych pięknych drzewkach oraz o najlepszym prezencie dla naszych bliskich.

2 komentarze:

  1. Symbolów?? Słownik by wam się przydał pod choinkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne reportaże robią ci młodzi ludzie.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.