Reklama [góra]

Czołówka niedaleko Gryfina, droga była zablokowana [foto]


Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo niedaleko Gryfina, droga krajowa nr 31 prze kilkadziesiąt minut była zablokowana. 

Do zdarzenia doszło w środę 21 grudnia przed godziną 17:00 na 23 kilometrze drogi w okolicach miejscowości Pniewo. Według informacji dyżurnego ruchu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godziny 20:00.

- Wypadek miał miejsce jakieś 300 metrów za krzyżówka i stacja BP w stronę Krzypnicy. Na miejscu są dwa wozy strażackie, policja widzieliśmy też dwie karetki pogotowia - informuje nas czytelnik.

Kierowcy mogą objechać wypadek, jadąc w stronę Gryfina należy za miejscowością Pastuszka skręcić na Nowe Czarnowo, dojechać do drogi wojewódzkiej nr 121 i dalej do miejscowości Pniewo, tam wracamy na drogę krajową nr 31.

Zdjęcia otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Pauliny.

Aktualizacja, 19:40

Komunikat Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie
Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono zderzenie się pojazdów Renaulta Twingo z Volkswagenem Polo i jedną osobę pozostającą w aucie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy wraz z Zespołami Ratownictwa Medycznego poszkodowanym. W wyniku wypadku do szpitala ZRM przetransportowały 4 osoby. W działaniach udział brali: JRG Gryfino, Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja, Zarządca drogi.

Aktualizacja, 19:57

Dyżurny ruchu GDDKiA poinformował, że utrudnienia zostały zakończone. Droga jest całkowicie przejezdna.


fot. KPPSP Gryfino

2 komentarze:

  1. Co się dzieje ,czy kierowcy tracą wzrok o zmierzchu? To już któraś kolizja,(wypadek) ok 16-stej -17-stej.

    OdpowiedzUsuń
  2. To się dzieje, że niektórzy kierowcy mają nieprzepisowe oświetlenie czytaj zbyt mocne oraz część kierowców podczas mijania zapomina o zmianie oświetlenia ze świateł długich na światła mijania

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.