Reklama [góra]

Dwa dachowania jednego dnia


Termometry wskazują minusowe temperatury, a to powoduje, że drogi stają się bardzo śliskie. W sobotę 3 grudnia na trasach powiatu gryfińskiego doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń. 

Około godziny 17:55 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej za Żelisławcem (gmina Stare Czarnowo), wyjazd w kierunku Gardna. W wyniku wypadku 1 osoba została poszkodowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora w aucie oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej. Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala przez zespół medyczny karetki pogotowia. Na czas działań służb droga została zamknięta dla ruchu przez policję. Strażacy usunęli z drogi pozostałości powypadkowe. 
W działaniach udział brały: OSP Żelisławiec, OSP Stare Czarnowo, 2 radiowozy policyjne, karetka pogotowia.


Auto dachowało również na drodze wojewódzkiej nr 124 niedaleko miejscowości Orzechów w gminie Cedynia. Do tego zdarzenia doszło około godziny 8. Przez kilkanaście minut droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

fot. KPPSP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.